Wydarzenia 14 lis 00:03 | Jarosław Aleksander
Bydgoszczanin sławnym Youtube`rem! Miliardy wyświetleń na całym świecie

graf. YT/J.T.

„Tommy Craze” to pseudonim Youtube`ra pochodzącego z Bydgoszczy. Jego kanały łącznie zgromadziły kilka milionów subskrybentów na całym świecie. Naprawdę nazywa się Tomasz Krauze i obecnie mieszka w Australii.

Tommy Craze to obecnie jeden z najpopularniejszych Youtube`ów na świecie. Zajmuje się recenzjami muzycznymi i publikacja tzw. vlogów w serwisie YouTube.

Mimo że swój kanał prowadzi w języku angielskim, często podkreśla swoje polskie korzenie. Rodzina Tomasza pochodzi z Bydgoszczy i także niemożliwa do wymówienia nazwa stolicy województwa kujawsko-pomorskiego często pojawia się w jego filmach.

Kariera Tomasza rozpoczęła się od filmów związanych z fitnessem i siłownią. Jednak prawdziwą popularność przyniósł mu kanał JetCrew gdzie wspólnie ze swoim przyjacielem komentowali filmy z internetu oraz w sposób humorystyczny odnosili się do rzeczywistości.

Obecnie Tomasz prowadzi swój osobisty kanał na którym recenzuję muzykę z zakresu rap i hip-hop. W krótkim czasie „Tommy Craze” stał się rozpoznawalną marką, a jego recenzję wpływają na kreacje nowych gwiazd sceny muzycznej.

Obecnie jego osobisty kanał jest w czołówce serwisu YouTube z ponad 1,2 milionem subskrypcji oraz 114 milionami wyświetleń.

 

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz