Wydarzenia 27 sie 2020 | kp
Dzień otwarty w bydgoskim schronisku. Niecodzienne atrakcje

fot. Anna Kopeć, archiwum

Zwiedzanie schroniska, porady weterynaryjne i behawiorystyczne oraz zabawa z podopiecznymi – to atrakcje czekające na gości, którzy przyjdą w sobotę (29 sierpnia) do Schroniska dla Zwierząt przy ul. Grunwaldzkiej.

Na Dzień Otwarty do bydgoskiego Schroniska dla Zwierząt może przyjść każdy miłośnik czworonogów. Tego dnia będzie okazja wziąć bezpańskie psy lub koty na spacer, a także obdarować je smakołykami, czy zabawkami. 

Placówka zaprasza od godziny 10.00 do 18.00. Podczas wizyty goście będą mogli zobaczyć, jak wygląda schronisko „od środka”. Pracownicy opowiedzą o historii i funkcjonowaniu tego miejsca oraz o swojej pracy. Przedstawią także podopiecznych, z którymi będzie można się pobawić.

Od godziny 10.00 do 14.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad weterynaryjnych, a do godziny 17.00 z porad behawiorystycznych.

Podczas sobotnich dni otwartych schronisko pochwali się nowoczesnym i ekologicznym budynkiem, którego budowa zakończyła się na początku tego roku. Będzie to okazja do zobaczenia nowej inwestycji z bliska.

źródło: Urząd Miasta Bydgoszczy

fot. na Facebooku: Schronisko dla Zwierząt w Bydgoszczy

kp Autor