Wydarzenia 2 maj 16:45 | ak
Powtórka przed maturą z e-Szkołą

screen

We wtorek (4 maja) uczniowie ostatnich klas liceów i techników rozpoczynają pierwszy dzień egzaminów maturalnych. Mają szansę powtórzyć jeszcze materiał razem z Kujawsko-Pomorską Szkołą Internetową.

Matura 2021 z języka polskiego już we wtorek (4 maja)! Co można zrobić na kilka dni przed maturą? Można przypomnieć sobie najważniejsze informacje.

Analiza próbnej matury i ważne wskazówki to tematy ostatnich lekcji, które szczególnie zainteresują przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Maturzyści znajdą dla siebie wiele materiałów, które pomogą w ostatnich powtórkach: e-lekcje

Wszystkie lekcje są rejestrowane i archiwizowane na YouTube: Kujawsko-Pomorska e-Szkoła. Można do nich powracać także poza godzinami emisji. Zajęcia są tematycznie opisane i skatalogowane, dzięki czemu uczniowie mogą w łatwy sposób odnaleźć interesujące ich materiały. W biblioteczce e-Szkoły znalazły się osobno zebrane lekcje z poszczególnych przedmiotów.

Egzamin maturalny w terminie głównym zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym zotanie przeprowadzony od 4 do 20 maja 2021 r. Natomiast egzamin w terminie dodatkowym od 1 do 16 czerwca 2021 r. Egzamin poprawkowy, 24 sierpnia 2021 r.

Wyniki egzaminu maturalnego ogłoszone zostaną 5 lipca 2021 r., a dla osób poprawiających w sierpniu - 10 września 2021 r.

ak Autor