Remondis odsuwa od siebie zarzuty o wcześniejsze zabranie pojemników
Wydarzenia
30 kwi 2020
| Krzysztof Drozdowski
mat. ilustracyjny/pixabay
W trakcie sesji Rady Miasta (29 kwietnia) wiceprezydent Michał Sztybel wielokrotnie powtarzał błędy, które zostały popełnione przez firmę Komunalnik oraz władze miasta. Zarzut przedwczesnego zabrania pojemników na odpady padł również w stronę firmy Remondis, która obsługiwała sporne sektory wcześniej.
Inne z kategorii
Wygrał „Złotą Gardę” i oddał ją policjantowi, który uratował 17 osób
Wydarzenia
Dzisiaj 08:51
W Pieczyskach „Łatwo Pomagać”! Wkrótce odbędzie się charytatywny piknik.
Wydarzenia
19 cze 08:45
Remondis zareagował błyskawicznie. Jeszcze w trakcie trwania sesji do naszej redakcji wpłynęło oświadczenie, w którym firma odsuwa od siebie zarzuty stawiane przez miasto. Ponadto w oświadczeniu możemy przeczytać, że Remondis proponował prowadzenie wywozów do połowy kwietnia, na co jednak ratusz nie wyraził zgody.
Oświadczenie Zarządu Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o. zamieszczamy poniżej:
