Wydarzenia 13 gru 12:49 | Redaktor
 RMF FM będzie rozdawać choinki w Bydgoszczy. Nie zabraknie też innych atrakcji

Już w najbliższą sobotę 17 grudnia do Bydgoszczy zawita świąteczny konwój RMF FM. Setki drzewek rozdawane będą od godz. 9.00 na Placu Wolności. Na słuchaczy czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Na imprezie pojawi się również Oskar Cyms.

Jak co roku RMF FM wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w kilkunastu miastach w całej Polsce „Choinki pod choinkę”. W trakcie imprezy nie brakuje też wielu atrakcji i konkursów. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach. Do Bydgoszczy gwiazdkowy konwój rozgłośni dotrze 17 grudnia.

Gościem specjalnym imprezy będzie Oskar Cyms – młody polski piosenkarz, który zabłysnął m.in. utworem „My Girl” do filmu „365 dni”. W tym roku wydał singiel „Daj mi znać”, który stworzył u boku najpopularniejszego duetu producenckiego w kraju – Hotel Torino, czyli Patryka Kumora i Dominika Buczkowskiego.

Wielki finał trasy „Choinki pod choinkę” odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w Krakowie, gdzie mini-koncert zagrają Cleo i Viki Gabor.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,5 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

 

Krzysztof Głowiński, Rzecznik Prasowy Grupy RMF

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor