Wydarzenia 14 lut 2019 | Redaktor
Sklepy SANO pod szyldem Stokrotki

fot. materiał prasowy

Pierwsze dziewięć sklepów SANO w Bydgoszczy zmienia szyld na STOKROTKA. Rebranding obejmie również sklepy tej sieci w innych miastach, m.in. Kołobrzegu i Koszalinie.

Sieć sklepów Stokrotka należąca do sieci handlowej Maxima Grupė. Po połączeniu z Sano,  sieć Stokrotka prowadzi ponad 550 sklepów różnych wielkości, zatrudniając ponad 10 000 pracowników. W wyniku rebrandingu trwającego od połowy lutego do końca drugiego kwartału sklepy SANO zmienią swoją nazwę na Stokrotka. Harmonogram otwarć sklepów Sano pod szyldem Stokrotka dostępny jest na stronie internetowej:  www.sano.stokrotka.pl

Stokrotka to sieć o ogólnopolskim zasięgu, która, jak deklaruje zarząd, w odróżnieniu od wielu dużych operatorów stawia na lokalne dostosowanie swojej oferty do potrzeb Klienta. Sieć Sano, podkreślają władze sieci,  wpisuje się w tę koncepcję.  – Zdajemy sobie sprawę z wartości, jaką wypracowało Sano. Chcemy utrzymać wysokie standardy i unikalne wartości tych sklepów. Mimo że oficjalnie zmieni się ich nazwa, to jednak zależy nam na tym, aby pozostawić w tych sklepach wszystko, co dotychczas najbardziej cenili sobie klienci – mówi Mirosław Wawryszczuk, dyrektor handlowy i członek zarządu Stokrotka Sp. z o.o.

Hasłem przewodnim rebrandingu jest „Teraz Sano = Stokrotka”, które oznacza, że klienci, którzy do tej pory robili zakupy w sieci SANO, po rebrandingu sklepów nadal będą mogli liczyć na podobnie bogatą ofertę produktów. Stokrotka będzie chciała również rozwijać  obszar e-commerce. - Z myślą o wygodzie tych klientów, którzy często robią zakupy przez internet pozostawimy prężnie działający sklep internetowy SANO pod dotychczasową nazwą – dodaje Mirosław Wawryszczuk.

źródło: materiały prasowe, oprac. mk

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor