Skoczył do wody i nie wypłynął. Trwa akcja poszukiwacza
112
8 cze 2019
| Redaktor
Na Jeziorze Górznieńskim (powiat brodnicki) trwa akcja poszukiwawcza. 29-letni mężczyzna skoczył do wody i już nie wypłynął.
Inne z kategorii
Wygrał „Złotą Gardę” i oddał ją policjantowi, który uratował 17 osób
Wydarzenia
Dzisiaj 08:51
W Pieczyskach „Łatwo Pomagać”! Wkrótce odbędzie się charytatywny piknik.
Wydarzenia
19 cze 08:45
Służby zostały powiadomione o zdarzeniu w piątek (7 czerwca) tuż po godzinie 23.00. Przybyli na miejsce policjanci ustalili, że czterech mężczyzn wypłynęło łodzią na środek jeziora. Tam dwóch z nich skoczyło do wody, aby się wykąpać. Jeden mężczyzna już nie wypłynął.
Jezioro przeszukiwane przez strażaków przy pomocy sonara. Na miejsce mają przybyć nurkowie ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno-Nurkowego z JRG 1 w Bydgoszczy.
Jezioro Górznieńskie ma powierzchnię 47 hektarów, średnią głębokość 5,3 m, ale w najgłębszym punkcie dochodzi do 16 metrów.
red