Wydarzenia 28 sie 2018 | Redaktor
Śladami książek Sulimy-Kamińskiego. Gra miejska

Pierwsza odsłona gry miejskiej „Most Królowej Jadwigi” odbyła się w maju / fot. KPCK

Trwają zapisy do drugiej odsłony gry miejskiej „Most Królowej Jadwigi”. Uczestnicy będą poruszali się szlakiem miejsc opisanych w trylogii Jerzego Sulimy-Kamińskiego.

Zabawa przeznaczona jest dla drużyn 3-6-osobowych, które docierają do wyznaczonych lokalizacji, aby rozwiązać przygotowane dla nich zadania i zdobyć punkty. Zwycięży zespół, który zdobędzie największą liczbę punktów (w przypadku równej liczby punktów kilku drużyn decyduje czas przejścia gry). Uczestnicy będą poruszali się po miejscach opisanych w trylogii Jerzego Sulimy-Kamińskiego.

Gra rozpoczyna się w sobotę (1 września) o godz. 11.00 przy ul. Królowej Jadwigi 10 w Bydgoszczy. Udział w zabawie jest bezpłatny.

Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja drużyny. Zapisać można się do czwartku (30 sierpnia) pod adresem: gramiejska.bydgoszcz@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko przywódcy zespołu, liczbę osób w zespole oraz telefon kontaktowy. Szczegółowe informacje w regulaminie gry.

fot. KPCK

Wydarzenie odbywa się w ramach obchodów 90. rocznicy urodzin Jerzego Sulimy-Kamińskiego. Trzecia, a zarazem ostatnia odsłona gry odbędzie się 22 września. Już teraz można się zapisać, rejestracja trwa do 20 września.

Źródło: Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor