Szczątki żołnierzy na budowie trasy S5. Zakończono ekshumacje
Wydarzenia
11 lip 2018
| Redaktor
W czasie budowy drogi ekspresowej S5 odkryto szczątki czterech polskich żołnierzy z czasów II wojny światowej. Właśnie zakończyły się ich ekshumacje.
Inne z kategorii
Wygrał „Złotą Gardę” i oddał ją policjantowi, który uratował 17 osób
Wydarzenia
Dzisiaj 08:51
W Pieczyskach „Łatwo Pomagać”! Wkrótce odbędzie się charytatywny piknik.
Wydarzenia
19 cze 08:45
Na swoim Twitterze Tomasz Okoński, rzecznik GDDKiA w Bydgoszcz, poinformował, że zakończyły się ekshumacje szczątków czterech polskich żołnierzy z czasów II wojny. Odkryte zostały w okolicy cmentarza wojennego w miejscowości Włóki pod Bydgoszczą w podczas prac związanych z budową drogi ekspresowej S5.
