Wydarzenia 18 mar 2017 | Redaktor
Targi Mieszkaniowe: co się buduje w Bydgoszczy i okolicach [ZDJĘCIA]

Na Targach Mieszkaniowych obecny jest także "Tygodnik Bydgoski"

Z ofertą bydgoskich deweloperów i spółdzielni mieszkaniowych można się było zapoznać na 17. Targach Mieszkaniowych – wiosna 2017 w Artego Arenie.

To była pierwsza w tym roku prezentacja oferty bydgoskiego rynku nieruchomości, skierowana do osób poszukujących mieszkań i domów.
Pomorska Spółdzielnia Mieszkaniowa prezentowała na targach mieszkania, budowane przy ul. Zakątek 2 na osiedlu Leśnym. - Jesteśmy w trakcie realizacji trzech budynków. Zainteresowanie jest ogromne, 55 procent mieszkań już sprzedaliśmy – mówiła Małgorzata Romanczewska z działu sprzedaży mieszkań. - Ludziom bardzo podoba się lokalizacja, blisko Myślęcinka, za szpitalem wojskowym, w stronę ul. Zaświat.
Cena: od 4560 do 4880 za metr kw.
Firma „Nu Homes” proponowała klientom trzy budynki u zbiegu ulic Dzięciołowej i Motylowej na Osowej Górze. To kameralne osiedle, każdy z budynków ma tylko po cztery mieszkania o metrażu od 64 do 98 m kw. - Wszystkie mieszkania mają okna sięgające do podłogi i balkony, a niektóre – tarasy z wyjściem na ogród – mówiła Karolina Jasińska z „Nu Homes”. Cena mieszkań – od 4700 za metr kw.
Z kolei firma „Welbud” buduje eko osiedle w Żołędowie. Tam również powstają kameralne, 4-mieszkaniowe budynki. - Budujemy od niespełna dwóch lat i 6 budynków już stoi, wszystkie sprzedaliśmy – mówił Cezary Dobieszewski, właściciel. - Kolejnych 10 zaczynamy budować.
Mieszkania na parterze mają 70 metrów z możliwością powiększenia do 100 i jednym stanowiskiem dla samochodu ( albo dwoma, w zależności od tego, jak zdecydują mieszkańcy). Koszt to 310 tys. zł.
Mieszkania górne mają po 70 metrów i po 50 metrów na dwóch kondygnacjach i po dwa stanowiska dla samochodów. Kosztują 320 tys. zł.
17. Targi Mieszkaniowe – wiosna 2017 trwały przez cały weekend. Poza propozycjami deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i pośredników nieruchomości, były też oferty kredytów bankowych i instytucji finansowych oraz urządzenia wnętrz i wyposażenia kuchni oraz usług projektowania.

Na miejscu dostępny był także "Tygodnik Bydgoski".

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor