Wydarzenia 31 mar 2020 | kd
Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy organizuje zbiórkę, by pomóc szpitalom

Towarzystwo Miłośników Miasta Bydgoszczy wzorem wielu innych instytucji i organizacji postanowiło wspomóc bydgoskie szpitale. W tym celu przy współpracy z Urzędem Miasta Bydgoszczy organizowana jest zbiórka pieniędzy. Zebrane środki zostaną przekazane bydgoskim szpitalom na walkę z epidemią koronawirusa.

Jak informuje Prezes TMMB Jerzy Derenda - inicjatywa zbiórki na rzecz bydgoskich szpitali w walce z koronawirusem zrodziła się w odpowiedzi na głosy i telefony od osób, które wyrażały chęć takiej pomocy finansowej.   

Z zebranych środków będzie można dokonać zakupu niezbędnego sprzętu i materiałów do walki z epidemią takich jak: maseczki, fartuchy, rękawiczki, gogle czy kombinezony ochronne.

 

JAK WPŁACIĆ:

Dowolną kwotę pieniędzy należy wpłacić na rachunek bankowy Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy (Jezuicka 4, 85-001 Bydgoszcz): 11 1020 1462 0000 7202 0364 6866.
W tytule przelewu* prosimy o wpisanie numeru telefonu lub adresu e-mail w celu umożliwienia pracownikom Urzędu Miasta kontaktu z darczyńcą. W ramach wdzięczności za zaangażowanie w akcję „Wspieramy bydgoskie szpitale”.

 

W ramach podziekowania za okazaną pomoc, każda osoba prywatna lub firma otrzyma podziękowanie od Prezydenta Bydgoszczy.       

W przypadku pytań organizatorzy zbiórki proszą o kontakt na adres e-mail: bks@um.bydgoszcz.pl lub pod numerem tel.: 795 160 843.

 

 

kd Autor