Wydarzenia 15 lis 16:35 | Redaktor
Tydzień przedsiębiorczości na UTP

Po raz 13., w dniach od 16 do 22 listopada 2020 roku, trwać będzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. W realizację międzynarodowego projektu zaangażowany jest Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest od 2008 rok. Inicjatywa realizowana w 170 krajach ma na celu promowanie świadomego rozwoju, aktywnej postawy wobec życia oraz tworzenia i rozwijania biznesowych przedsięwzięć.

Biuro Rekrutacji i Karier UTP, wspólnie z wykładowcami i studentami, przygotowało wiele bezpłatnych warsztatów i szkoleń. Ze względu na sytuację epidemiologiczną, wydarzenia odbędą się online. Uczestnicy poznają m.in. sposoby na znalezienie dobrych praktyk, stażu czy pracy oraz tak ważne w biznesie zasady komunikacji interpersonalnej. – Podejmiemy również tematy związane z obecnym czasem epidemii, w którym aktywność zawodowa przeniosła się do sieci. Podpowiemy jak uniknąć wpadek podczas spotkań online, czy zweryfikować źródła informacji w Internecie – mówi Ewa Adamowicz z Biura Rekrutacji i Karier UTP.

Program Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości dostępny jest na www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl .

materiały UTP (ak)

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor