Ukradł puszkę z pieniędzmi dla potrzebujących
Wydarzenia
20 wrz 2020
| Redaktor
fot. pexels.com
37-letni mężczyzna ukradł puszkę fundacji charytatywnej ze sklepu. Wzbogacił się o 1000 złotych, jednak teraz grozi mu kara więzienia.
Inne z kategorii
Wygrał „Złotą Gardę” i oddał ją policjantowi, który uratował 17 osób
Wydarzenia
Dzisiaj 08:51
W Pieczyskach „Łatwo Pomagać”! Wkrótce odbędzie się charytatywny piknik.
Wydarzenia
19 cze 08:45
Policjanci zatrzymali złodzieja puszki z pieniędzmi należącej do fundacji charytatywnej. Znajdowało się w niej około 1000 złotych. Okazało się, że 37-latek skradzione pieniądze już wydał. Wyjaśniał, że „pieniądze przeznaczył na potrzeby życia codziennego”. Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów w Ostrowie Wielkopolskim. Mężczyźnie postawiono zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Na podstawie: ostrow-wielkopolski.policja.gov.pl