Wydarzenia 6 lip 2020 | Krzysztof Drozdowski
Ustawka na debacie. Warszawski urzędnik jako dziennikarz na debacie Trzaskowskiego?

Dziennikarze Życia Stolicy donoszą, że jeden z rzekomych dziennikarzy na debacie Rafała Trzaskowskiego tak naprawdę jest pracownikiem warszawskiego ratusza.

Jeszcze w trakcie trwania pseudo debaty wyborczej Rafała Trzaskowskiego dziennikarze portalu "Życie Stolicy" podali informację iż reprezentant Najwyższego Czasu Grzegorz Jakubowski jest pracownikiem warszawskiego ratusza. To by wskazywało na ustawienie "debaty" wyborczej.

- Szykuje się prawdziwy skandal. Na Arenie Prezydenckiej redakcję Najwyższego Czasu reprezentował Grzegorz Jakubowski. To dziennikarz który jest związany z Janem Pińskim oraz jak niedawno donosiliśmy… warszawski urzędnik! - napisało Życie Stolicy.

- Jakubowski obecnie oficjalnie pracuje w Urzędzie Dzielnicy Żoliborz w Biurze Administracji i Spraw Obywatelskich. Oficjalnie, bo nieoficjalnie nadal jest dziennikarzem. Jak udało nam się ustalić pisuje do Gazety Finansowej pod pseudonimem Wiktor Kowalski. Jakubowski atakował medialnie wydawców, dziennikarzy, polityków, urzędników i każdego, kto wszedł w drogę jego mocodawcom. Nie wiadomo w jaki sposób Jakubowski został zatrudniony w Urzędzie Dzielnicy. Wiemy natomiast, że starania o umieszczenie go w samorządowych urzędach podejmował Jan Piński. Przynajmniej tak twierdził na przełomie 2018 – 2019 roku kiedy w prywatnej rozmowie stwierdził, że Jakubowski jest „upychany w ratuszu” - wyjaśnia portal.

 

Inf. zyciestolicy.com.pl

Krzysztof Drozdowski

Krzysztof Drozdowski Autor

Publicysta, autor wielu książek historycznych.