Wydarzenia 12 lip 2019 | Redaktor

Boisko piłkarskie stadionu miejskiego przy ul. Słowiańskiej przejmą w sobotę (13 lipca) piłkarze amatorzy. Oprócz emocji sportowych zapewniają, że będzie mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Zarząd Amatorskiej Ligi Szóstek Piłkarskich „Wyżyny-Golden Goal” wspólnie z włodarzami klubu KKP Bydgoszcz są organizatorami tradycyjnego wakacyjnego biegania za piłką. Rozgrywka toczyć się będzie o Pucha Browaru Osowa Góra.

Organizatorzy tradycyjnie gwarantują puchary, napoje i poczęstunek dla wszystkich uczestniczących drużyn. Każda z ekip otrzyma voucher do wykorzystania w Camel Pizza.

Zawody będą doskonałą okazją do piłkarskiej integracji. Rozegrane zostaną w formule „open”, ale organizatorzy zapraszali również do udziału zawodników urodzonych przed rokiem 1985.

Około godz. 11.00 Klub AVA 3.0 wydeleguje hostessy, które pojawią się z okolicznościowymi upominkami

Firma The Unreal VR Karol Kujawa przygotuje dwa stanowiska, na których będzie można doświadczyć „wirtualnej rzeczywistości” i przenieść się ze stadionu wprost na inne planety - od około godz. 11:00.

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego wystawi namiot, gdzie będzie edukować na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa oraz zasad funkcjonowania numeru alarmowego 112 (od około godz. 12:00). Dlatego organizatorzy zachęcają, by kibicom i uczestnikom zawodów towarzyszyły także młodzież i dzieci, które będą miały okazję ciekawie spędzić czas.

Przewidziana jest też relacja wideo (także z drona) i fotogaleria. Wybrana i nagrodzona zostanie tzw. „szóstka turnieju”.

Na uczestników i kibiców czekać będą konkursy z nagrodami.

Dzięki Szkole Jazdy Engel, wśród czynnych i zainteresowanych uczestników turnieju, zostanie rozlosowany voucher na 25 proc. rabatu na kurs prawa jazdy kategorii B. Kolejny partner imprezy, Simplycars24 zapewni jednej z drużyn z podium darmową „rozwózkę” po zawodach na terenie Bydgoszczy.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor