Wydarzenia 2 kwi 2019 | Redaktor
Znajdź wymarzoną pracę. UTP zaprasza na targi

fot. ilustracyjna /Pixabay

Okazja, by lepiej zorientować się na rynku pracy i nawiązać kontakt z przedstawicielami firm już w najbliższy wtorek (9 kwietnia) na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym. Uczelnia zaprasza na Targi Pracy i Kariery.

 Targi organizowane są już po raz 16. przez Biuro Karier UTP w Bydgoszczy. Zainteresowani będą mieli w czym wybierać: na targach swoją ofertę przedstawi aż 50 firm, konsultacje i doradztwo zaproponują instytucje rynku pracy, odbędą się też bezpłatne warsztaty z praktykami.

Tegoroczne targi to możliwość zapoznania się nie tylko z najnowszymi ofertami pracy, praktyk czy stażu studenckiego. Wydarzenie skierowane jest do osób, które szukają pracy oraz tych, którzy są zainteresowani obecnymi trendami panującymi na rynku. Będzie też okazja do odbycia pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą, dlatego warto zabrać ze sobą CV.

Podczas Targów odbędą się aż cztery bezpłatne warsztaty z praktykami.

materiał UTP

Firma Atos Poland GDC przygotowała dla słuchaczy wykład „Why should we hire you, czyli jak dobrze się zaprezentować na anglojęzycznej rozmowie rekrutacyjnej”(prowadzenie: Mateusz Baranowicz).

Z kolei Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprosi na „Spotkanie z przedsiębiorczością” - wykład skierowany do wszystkich osób planujących założyć swoją firmę lub chcących dalej rozwijać swoją działalność.

„3, 2, 1 STER... na przyszłość” poprowadzi Irmina Marcinkiewicz, która przekaże słuchaczkom swoje doświadczenie w inspirującym wykładzie dla kobiet.

Przedstawicielki Polskiej Press Grupy Alicja Żakowska, trener sprzedaży, oraz Ewa Pączek, specjalista ds. personalnych, opowiedzą o procesie tworzenia CV i rozmowie rekrutacyjnej: „Nie bądź nosaczem, bądź wymiataczem. TAJNIKI REKRUTACJI 2019”.

Organizatorzy targów przygotowali także strefę konsultacyjno-doradczą, w której odbędą się spotkania ze specjalistami z zakresu doradztwa personalnego i planowania rozwoju zawodowego. Dzięki pomocy profesjonalistów będzie można stworzyć swoje idealne CV. Rad udzielą m.in. Wojewódzki Urząd Pracy czy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Targi Pracy i Kariery mają charakter otwarty, potrwają od 10.00 do 14.00 w holu głównym przy al. prof. S. Kaliskiego 7. Wstęp jest bezpłatny.

Pełna lista wystawców i harmonogram tutaj.

sw

 

 

 

 

 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor