Aktualności 11 wrz 13:38 | Redaktor
Kreatywne spotkania seniorów wracają do Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz

mat. Auchan Bydgoszcz

Dużo pozytywnej kreatywnej energii, artystycznych pomysłów i ciekawych rozmów co miesiąc od września czeka na seniorów, którzy odwiedzą Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz w sobotnie popołudnia. Najbliższe bezpłatne spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się już 16 września od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Kreatywne spotkania dla seniorów ponownie zagoszczą w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bydgoszcz. To doskonała okazja, żeby własnoręcznie wykonać niepowtarzalne przedmioty i spędzić czas wspólnie z osobami w podobnym wieku. Najbliższe spotkanie w ramach cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się w sobotę 16 września. W kolejnych będzie można brać udział w wybrane soboty od października do grudnia.

Podczas najbliższych warsztatów uczestnicy wykonają nietypową, upcyklingową wersję popularnej ozdoby, jaką jest drzewko szczęścia. Upcykling jest sposobem przetwarzania i przerabiania pozornie nieużytecznych przedmiotów, w wyniku czego powstają nowe dekoracje, akcesoria, a nawet meble. To podejście będzie można wcielić w życie, wykonując drzewko szczęścia, którego korona powstanie z poliestrowych toreb. Wykonanie takiego przedmiotu wymaga precyzji i dużej cierpliwości. Efekt z pewnością wynagrodzi trudy i zachwyci, każdego kto będzie oglądał tę niepowtarzalną dekorację. W bezpłatnych warsztatach dla seniorów będzie można wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00.

Kolejne spotkanie odbędzie się w sobotę 14 października. Wtedy ze skrawków materiałów będzie można wykonać piękne torebki i torby na ramię. 

Wrześniowe spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 16 września w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W warsztatach można wziąć udział od godziny 12.00 do 17.00.

Wstęp wolny.

 

mat. Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor