Aktualności 23 wrz 18:58 | ak
„Metropolia za pół ceny”. Tydzień obniżek w ok. 200 miejscach

fot. UMB

Od 26 września do 2 października trwa „Metropolia za pół ceny”. W ramach akcji mieszkańcy mogą skorzystać z 50-procentowej zniżki w ok. dwustu miejscach na terenie Metropolii Bydgoszcz.

Przed nami tydzień korzystnych cen. Po raz dziesiąty w Bydgoszczy przedsiębiorcy z całego miasta i okolicznych gmin obniżają ceny swoich produktów lub usług o 50 procent. Specjalnych ofert można szukać w dziewięciu gminach m.in. w Koronowie, Osielsku lub Dobrczu. 

Lista partnerów na: zapolceny.metropoliabydgoska.pl

Do akcji zgłosiły się również sklepy internetowe, więc zakupy z rabatem będą możliwe bez wychodzenia z domu.  Firmy i instytucje, które biorą udział w akcji zapewniają 50-procentową zniżkę na wybrane produkty lub usługi przez minimum trzy dni.

– W okresie pandemii, Metropolia za pół ceny przerodziła się z weekendu zniżek w cały tydzień. Tak też zostało w 10. edycji. Przedsiębiorcy, sami decydowali przez ile dni tego tygodnia będą oferowali swoje produkty lub usługi w obniżonej cenie. Większość z nich wybrała opcję dłuższą niż wymagane 3 dni. W tym roku, znajduje się także oferta zniżek 20 – 30 procentowych na szerszy asortyment  – wyjaśnia Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji.

Od pięciu już lat do akcji przystępują partnerzy z rozmaitych branż. Najliczniej reprezentowana jest gastronomia, ale swoje oferty przygotowały także salony kosmetyczne oraz masażu. Do akcji włączyły się także instytucje kultury: Teatr Kameralny, galeria miejska bwa oraz Muzeum Okręgowe. Na zakupy zaprasza także Muzeum Mydła i Historii Brudu.  

 

Gastronomia: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/gastronomia/
Oferta kulturalna: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/kultura/
Sport i rozrywka: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/sport-i-rozrywka/
Zakupy i usługi: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/zakupy-i-uslugi/    
Zdrowie i uroda: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/zdrowie-i-uroda/ 

 

źródło: Oficjalny Serwis Bydgoszczy

ak Autor