Aktualności 4 lis 20:18 | Redaktor
„Odnaleziony Świat”. Park iluminacji w Myślęcinku już otwarty [ZDJĘCIA]

fot. Anna Kopeć

Między innymi roboty i statek kosmiczny można zobaczyć w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek”. W czwartek (4 listopada) uruchomiono tu atrakcję na sezon zimowy - park iluminacji „Odnaleziony Świat”

Iluminacje zostały przygotowane na terenie Parku Rozrywki „Zaginiony Świat”. – To multimedialna opowieść bazująca na zderzeniu przeszłości z przyszłością, pełna bajkowych iluminacji, zaskakujących efektów świetlnych, niesamowitych rozwiązań scenograficznych uzupełnionych atrakcyjną muzyką – czytamy na stronie „Myślęcinka”. Zobaczyć tu można m.in. łódź podwodną i roboty. Za zaaranżowanie atrakcji odpowiada specjalizująca się w parkach iluminacji wrocławska firma Lumina.

„Odnaleziony Świat” jest czynny codziennie od 4 listopada do lutego, od 16.00 do 21.00 (ostatnie wejście o 20.00, godziny otwarcia będą zależne od zachodu słońca). Wejście od pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej.

Bilety kosztują: od poniedziałku do czwartku ulgowy 20 zł, normalny 23 zł, rodzinny 79 zł, a od piątku do niedzieli: ulgowy 23 zł, normalny 26 zł, rodzinny 89 złotych. Bilet rodzinny pozwala na wstęp dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci lub jednej osoby dorosłej i trojga dzieci (dzieci do 18. roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny dla każdego członka rodziny po okazaniu karty. Bilet ulgowy przysługuje uczniom, studentom, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.

Zdjęcia: Anna Kopeć

Więcej fotografii w galerii poniżej.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor