Aktualności 12 paź 14:40 | mk
W Myślęcinku powstanie park iluminacji!

Park „Odnaleziony Świat” zaaranżuje forma Lumina, odpowiadająca m.in. za park iluminacji przy Zamku Topacz. Na zdjęciu: ubiegłoroczne iluminacje Zamku Topacz, Facebook

Od 4 listopada w Leśnym Parku Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” czynny będzie parku iluminacji „Odnaleziony Świat”. Atrakcja zostanie stworzona w oparciu o efekty świetlne i muzykę.

Iluminacje zostaną uruchomione w sezonie zimowym na terenie Parku Rozrywki „Zaginiony Świat”. – Będzie to multimedialna opowieść bazująca na zderzeniu przeszłości z przyszłością, pełna bajkowych iluminacji, zaskakujących efektów świetlnych, niesamowitych rozwiązań scenograficznych uzupełnionych atrakcyjną muzyką – czytamy na stronie „Myślęcinka”. Odwiedzający zobaczą tu m.in. łódź podwodną i roboty.

Za przygotowanie atrakcji odpowiada specjalizująca się w parkach iluminacji wrocławka firma Lumina. Spółka w bieżącym sezonie zaaranżuje też parki w Zamku Topacz koła Wrocławia, w Ogrodzie Botanicznym w Lublinie i w Ogrodzie Dendrologicznym w Poznaniu.

Park iluminacji „Odnaleziony Świat” będzie czynny codziennie od 4 listopada do lutego, od 16.00 do 21.00 (ostatnie wejście o 20.00, godziny otwarcia będą zależne od zachodu słońca). Wejście od pętli tramwajowej przy ul. Rekreacyjnej.

Bilety będą kosztować: od poniedziałek do czwartku ulgowy 20 zł, normalny 23 zł, rodzinny 79 zł a od piątku do niedzieli: ulgowy 23 zł, normalny 26 zł, rodzinny 89 złotych. Bilet rodzinny pozwoli na wstęp dwóch osób dorosłych i dwojga dzieci lub jednej osoby dorosłej i trojga dzieci (dzieci do 18. roku życia) lub posiadaczy Karty Dużej Rodziny dla każdego członka rodziny po okazaniu karty. Bilet ulogwy przysługiwać będzie uczniowm, studentowm, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym i ich opiekunom.

mk Autor