Komunikacja 20 lis 2020 | kp
Ze spokojem kupuj bilety! Za zimową zmianę rezerwacji lotów nie zapłacisz

fot. ilustracyjna, Pixabay

Dobra wiadomość dla wszystkich podróżników korzystających z linii lotniczych Ryanair. W piątek (20 listopada) spółka poinformowała o zniesieniu opłaty za zmianę rezerwacji grudniowych i styczniowych lotów.

– Plany się zmieniają, więc aby zapewnić naszym klientom jak największą elastyczność i zaufanie, znieśliśmy opłatę za zmianę rezerwacji lotów na grudzień i styczeń – mówi Dara Brady, Director of Marketing & Digital Ryanaiara.

Pasażerowie, którzy zdecydują się w najbliższym czasie – grudniu i styczniu – zarezerwować lot, a jednak zrezygnują z wyjazdu, będą mieli prawo do bezpłatnej zmiany rezerwacji aż do 30 września 2021 roku. Zmiany można dokonać do 7 dni przed pierwotnie planowaną podróżą.

Daje to możliwość pasażerom na swobodne planowanie świąt. – Klienci mogą rezerwować loty na Boże Narodzenie ze świadomością, że jeśli będą musieli odłożyć swoje plany podróży na Wielkanoc lub lato, mogą dokonać zmiany bezkosztowo  –  tłumaczy Dara Brady.

Bydgoskie lotnisko w dobie pandemii

Ze względu na trwającą pandemię tegoroczna zima będzie bardzo ciężka dla wszystkich polskich lotnisk. Port Lotniczy w Bydgoszczy po to, aby nie uzależniać się w tym okresie tylko od rejsów pasażerskich, planuje także inne działania.

– Obecnie przygotowujemy się do wdrożenia dużego, innowacyjnego projektu, który pozwoli zdywersyfikować przychody i pozytywnie wpłynie na kondycję finansową spółki. – mówi Tomasz Moraczewski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz SA. – Od lat prowadziliśmy politykę wysokiej dyscypliny finansowej, dywersyfikując strukturę przychodów i optymalnie dysponując posiadanymi zasobami.

źródło: Ryanair, Port Lotniczy Bydgoszcz

 

kp Autor