Krzysztof Iwaneczko zaśpiewa w Willi Blumwego

Redaktor | 3 lip 2019 W najbliższy czwartek (4 lipca) w Ogródku Koncertowym Polskiego Radia Pomorza i Kujaw wystąpią Krzysztof Iwaneczko (wokal) i Adam Lemańczyk (fortepian). Koncert jest częścią cyklu „Muzyka w Willi Blumwego”.

Szklane cuda na wystawie w MOB [ZDJĘCIA]

Redaktor | 2 lip 2019 W Muzeum Okręgowym w Bydgoszczy w czwartek (27 czerwca) odbył się wernisaż ekspozycji „DOMena szkła – ASP Wrocław”. Na wystawie możemy oglądać szkło użytkowe pedagogów i studentów Katedry Szkła Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.

„Radosne serca” zaprezentują bajkowe widowisko

Redaktor | 1 lip 2019 Wielkie widowisko w wykonaniu młodych artystów z X Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych „Radosne Serca” odbędzie się w piątek (5 lipca) w Kinoteatrze Adria. W tym roku spektakl będzie oparty o historię znaną z bajki „Jak wytresować smoka”.

Warsztaty improwizacji teatralnej dla dzieci w KPCK

Redaktor | 28 cze 2019 Dzieci w wieku od siedmiu do czternastu lat będą miały okazję we wtorek (2 lipca) wziąć udział w warsztatach organizowanych przez KPCK. Improwizacji teatralnej będą uczyć się pod okiem Ady Żurawskiej, improwizatorki z grup Łomatko! i Trzy Słowa.

Przy Operze Nova powitamy wakacje razem z chórem i orkiestrą

Redaktor | 27 cze 2019 Plenerowy Koncert Świętojański z udziałem chóru i orkiestry odbędzie się w najbliższą sobotę (29 czerwca) na scenie letniej przy amfiteatrze nad Brdą. Tym koncertem Opera Nova żegna się przed wakacyjną przerwą urlopową zespołów artystycznych.

Ze szkła tworzą dzieła sztuki użytkowej [ZAPROSZENIE]

Redaktor | 26 cze 2019 Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zaprasza na wernisaż ekspozycji „DOMena szkła – ASP Wrocław”. Na wystawie znajdzie się szkło użytkowe pedagogów i studentów Katedry Szkła wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu.