Kultura 3 wrz 2020 | kp
Przyjdź na casting i zagraj w sztuce! KPCK poszukuje aktorów

fot. ilustracyjna, Pixabay

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury przy pl. Kościeleckich 6 w Bydgoszczy organizuje casting do teatru. Szansę zagrania w sztuce będą mieli zarówno dorośli, jak i młodzież i dzieci.

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kultury zaprasza do spróbowania swoich sił wszystkich pasjonatów teatru i osoby kochające występy dla publiczności. Poza tym wrześniowe castingi będą okazją do zagłębienia wiedzy merytorycznej, jak i praktycznej w dziedzinie teatru. 

Od piątku (4 września) do czwartku (10 września) odbędą się trzy castingi dla różnych grup wiekowych. Najpierw swoje przesłuchanie będą mieli uczniowie szkół podstawowych. Ich KPCK zaprasza w piątek (4 września) o godzinie 16.00.

Następnie, 8 września o godzinie 17.00 rozpocznie się casting dla młodzieży szkolnej i studentów. Ostatni, trzeci nabór, będzie przeznaczony dla dorosłych. Chętni muszą pojawić się w KPCK w czwartek (10 września) o godzinie 17.00. 

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: wioleta.gorska-nowik@kpck.pl. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 691 072 211.

Na podstawie: Urząd Miasta Bydgoszczy

kp Autor