Kultura 14 maj 2020 | kp
Szpital Biziela zaprasza na koncert online dla rodziców spodziewających się dziecka

Pinky Loops/fot. Anna Łukaszewicz

W trudnym czasie pandemii Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. J. Biziela organizuje koncert dla wszystkich ciężarnych i ich rodzin. Wyjątkowy „Koncert dla Okruszka” już w najbliższy piątek.

Klinika Położnictwa, Chorób Kobiecych i Ginekologii Onkologicznej Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr. J. Biziela w Bydgoszczy zaprasza w piątek (15 maja) o godz. 20.30 na bezpłatny godzinny koncert transmitowany w Internecie, który dedykowany jest wszystkim ciężarnym i ich rodzinom.

– „Koncert dla Okruszka” jest jednocześnie podziękowaniem dla personelu położniczego Kliniki za opiekę nad rodzącymi w tym szczególnym czasie – informuje rzecznik prasowa placówki, Kamila Wiecińska. – Koncert uświetnią fantastyczni wykonawcy – dodaje. Tego dnia usłyszeć będzie można wokalistę i gitarzystę – Rafała „Zwierzaka” Zielińskiego oraz żeński duet skrzypiec i wiolonczeli – Pinky Loops.

„Koncert dla Okruszka” będzie transmitowany na Facebooku szpitala. Dodatkowo link do transmisji koncertu będzie wyświetlany na oficjanej stronie lecznicy www.biziel.umk.pl tuż przed koncertem.

O bydgoskim duecie Pinky Loops i ich teledysku pisaliśmy tutaj

 

Źródło: Szpital Uniwersytecki nr 2 w Bydgoszczy, Kamila Wiecińska

kp Autor