Ostatnia szansa, by zobaczyć sylwestrowy koncert Opery Nova [WIDEO]

mk | 17 sty 2021 Ponad 73 tysiące wyświetleń na YouTubie uzyskał już Sylwestrowy Koncert Opery Nova w Bydgoszczy. Nagranie miało być w sieci do 6 stycznia, zdecydowano jednak, że zostanie do końca ferii (17 stycznia). To już Ostatnia szansa, by zobaczyć sylwestrowy koncert.

Sylwester w Operze Nova jednak się odbędzie! Trwają próby

Redaktor | 8 gru 2020 Choć z powodów epidemiologicznych koncert sylwestrowo-noworoczny nie może odbyć się przy udziale publiczności, nie oznacza to, że nie odbędzie się wcale. „Bydgoska Opera Nova nie składa broni” - zapowiada szefowa promocji opery Ewa Chałat.  Nagranie prób zostanie zmontowane i bezpłatnie udostępnione widzom.

Uroki polszczyzny i opery. Familijny spektakl [ZDJĘCIA, RECENZJA]

Marta Kocoń | 14 lis 2020 Znakomicie zaśpiewana, z dowcipem wykonana – tak można powiedzieć o dziecięcej minioperze na bydgoskiej scenie. Najmłodsi i rodzice na spektaklu będą się dobrze bawić, a przy okazji dowiedzą się kilku rzeczy o muzyce i... języku polskim.

Opera Nova zaprasza na premierę online!

mk | 5 lis 2020 Po raz kolejny opóźni się premiera spektaklu dla dzieci „Operowy zawrót głowy”. Zamiast 7 odbędzie się 14 listopada. Będzie bezpłatnie transmitowana w Internecie.

Zemsty nie będzie. Zakażenia w Operze Nova

mk | 9 paź 2020 Koronawirus po raz kolejny pokrzyżował plany repertuarowe bydgoskiej opery. Z powodu zachorowań solistów przedstawienia operetki „Zemsta nietoperza” zostały odwołane.

Bydgoską „Halkę” można obejrzeć na VOD

mk | 6 maj 2020 5 maja ogólnopolska telewizja wyemitowała nagranie „Halki” zrealizowane w Operze Nova w Bydgoszczy. Kto się spóźnił, może nadal zobaczyć spektakl: czasowo jest dostępny na platformie VOD.

Dwór nie aż taki straszny. Moniuszko w Operze Nova

Redaktor | 27 lut 2020 Ponadczasową „Arię z kurantem” i inne Moniuszkowskie pieśni ze „Strasznego dworu” przypomni sobie publiczność bydgoskiej opery już w najbliższy weekend. Przedstawienia zaplanowano na 28 i 29 lutego (godz. 19.00) oraz 1 marca (18.00).