Polska i Świat 22 wrz 2020 | Jarosław Aleksander
Michał Sz. wystraszył kiboli! „Margot” postrachem kibiców Legii

fot. nadesłane (JZ)

Michał Sz. mężczyzna posługujący się pseudonimem „Margot” opisał w internecie jak rozprawił się z kibicami Legii. Bohaterskie czyny „Margot” stały się hitem internetu.

Michał Sz. przedstawiający się jako kobieta relacjonuje w sieci jak został napadnięty przez trzech kibiców Legii. Opis swych bohaterskich czynów zamieścił na forum „Stop bzdurom”.

 

W jego relacji czytamy jak najpierw odparł atak trzech agresywnych kiboli a następnie został uderzony „ale w sposób słaby”.

 

Trudno przytoczyć cały wpis Michała Sz. ze względu na wulgarny język i absurdalność opisywanych sytuacji jednak pisząc w formie żeńskiej relacjonuje starcie uliczne.

 

Pan „Margot” osaczony przez trzech kiboli miał napierać na nich, zmuszając tym samym napastników do wycofania się. Następnie ktoś uderzył go łokciem w twarz „ale dość słabo”. Kolejny fragment opisu starcia dotyczy tego jak bohaterski „Margot” napluł jednemu z napastników w twarz.

 

Stowarzyszenia kibiców Legii nie odniosły się do wypisów Michała Sz., także policja nie potwierdza zajścia. Póki co sytuacja jest internetowym „faktem” stworzonym przez mężczyznę podającego się za kobietę która jest lesbijką.

 

Na podstawie: Stop Bzdurom

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz