Pomnik ofiar smoleńskich uległ dewastacji
Polska i Świat
21 lis 2020
| kd
fot. Wikimedia Commons
- "Aborcja jest OK". Taki napis pojawił się w nocy na Pomniku Ofiar Smoleńskich w Warszawie. Zarządca terenu już usunął napis. Policja w nocy dokonała oględzin, zabezpieczyła też nagrania z monitoringu – podało RMF 24.
Inne z kategorii
Rodziny w samolocie mają siedzieć razem bez dopłat. Unia porozumiała się w sprawie praw pasażerów
Polska i Świat
13 cze 11:45
Podejrzany o spowodowanie śmiertelnego wypadku aresztowany!
Polska i Świat
25 kwi 14:33
W nocy z piątku na sobotę doszło do dewastacji pomnika ofiar smoleńskich. Na pomniku pojawił się napis związany ze "strajkiem kobiet" - "Aborcja jest Ok".
To kolejne takie działanie dotykające obiekty otoczone specjalną czcią czy kultem religijnym. Wcześniej w Warszawie pomalowano pomnik Jana Pawła II.
Również w Bydgoszczy dochodziło do tego typu chuligańskich wybryków o czym informowaliśmy na anszych łamach.
Inf. RMF FM