Styl życia 4 lip 11:24 | Redaktor
Chce pobić rekord i pomóc dzieciom. Szuka wsparcia

Grzegorz Stenka podczas pobytu w Bydgoszczy/fot. Anna Kopeć (archiwum)

Grzegorz Stenka z Bydlina koło Ustki chce ustanowić rekord Polski w największej liczbie ukończonych duathlonów pod rząd – minimum 20 dni. Projekt ten podróżnik planuje zrealizować w hiszpańskiej Walencji w terminie lipiec-sierpień bieżącego roku. Wydarzenie ma na celu nie tylko osiągnięcie sportowego rekordu, ale również pomoc dzieciom z Domu Dziecka w Sławnie.

Pamiętaj o kasku!

Styl życia 1 lip 13:53

Grzegorz Stenka ma na koncie wiele osiągnięć podróżniczych, które są dowodem na jego zaangażowanie i determinację w realizacji ambitnych celów.

Teraz szuka wsparcia finansowego dla kolejnego projektu, a wcześniejsze wylicza:

 W 2020 roku przeszedłem pieszo i przejechałem rowerem z Rygi na Łotwie do Santiago de Compostela w Hiszpanii.

W 2021 roku przeszedłem pieszo od Morza Bałtyckiego do najbardziej wysuniętego punktu na zachód Europy, przez Rzym, Alpy i wzdłuż wybrzeża Hiszpanii.

W 2022 roku wyruszyłem z listami od dzieci z Domu Dziecka do Świętego Mikołaja w Rovaniemi w Finlandii.

O jego osiągnięciach można przeczytać w mediach takich jak Wirtualna Polska, Gp24, Radio Gdańsk, RMF FM oraz Tygodnik Bydgoski.

Grzegorz Stenka zapewnia, że otrzymane środki w ramach wsparcia finansowego przeznaczy na dietę, treningi i utrzymanie w trakcie trwania projektu. Projekt zakłada również pomoc dzieciom z Domu Dziecka poprzez zbieranie kilometrów i wymianę ich na pieniądze.

W zamian za wsparcie finansowe podróżnik oferuje reklamowanie sponsorów we wszystkich materiałach promocyjnych projektu, w tym w mediach społecznościowych, na stronie internetowej oraz w lokalnych mediach.

Grzegorz Stenka apeluje:

„Będę niezmiernie wdzięczny za rozważenie mojej prośby o sponsoring. Wierzę, że wspólnie możemy nie tylko osiągnąć sportowy sukces, ale przede wszystkim pomóc dzieciom, które tego potrzebują”

Kontakt do sportowca: parol85@tlen.pl

Baner NIW

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor