Styl życia 8 sie 2020 | Jarosław Aleksander
Impreza z okazji końca pandemii w bydgoskim klubie w dniu rekordowych zachorowań [GALERIA]

fot. Antena Club/ za: bydgoszcz.naszemiasto.pl

Jeden z bydgoskich klubów ogłosił imprezę POKORONAWIRUSOWĄ. Bez obostrzeń, limitów i zasad bezpieczeństwa bawiono się w najlepsze. Rozsądek zawodzi ale i egzekucja prawa i przepisów.

Pandemia narasta, zachorowania biją rekordy, przedsiębiorcy tracą, ludzie umierają. To obraz naszej rzeczywistości, trudno z nią dyskutować.

 

Czytając „Dżumę” Alberta Camusa spotykamy się z rożnymi reakcjami ludzi na epidemię. Są odpowiedzialne, mądre, rozważne, ale są też głupie i ignoranckie.

 

W Bydgoszczy jeden z klubów ogłosił imprezę Pokoronawirusową. Na Modrakowej świętowano koniec epidemii drwiąc z zasad bezpieczeństwa i przepisów prawa. Klub chwali się licznymi fotografiami ,a rozbawieni ludzie świętują na nich koniec pandemii.

 

Z litości i współczucia zakryliśmy ich twarze. Bal na Modrakowej może jeszcze długo nam się wspominać.

 

Zapytaliśmy przedstawiciela klubu o kolejne imprezy w związku z zakończeniem pandemii na Modrakowej. Oto jego wypowiedź:

 

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronovirusem od tego wekeendu (07.08. przypis red.) również wprowadzamy bardziej rygorystycznie zasady wejścia, przebywania w pubie-klubie Antena i na razie nowych zdjęć nie będzie Pozdrawiam Lipiec Andrzej z Anteny Clubu.

 

Klub zapytany o fotografie z imprezy, którymi chwalił się mediach społecznościowych stwierdził, iż „niestety” wszystkie zostały usunięte. NIESTETY, jednakże w internecie nic nie ginie, a rachunki za nieodpowiedzialność i głupotę zawsze wracają. Szkoda, że tym razem ucierpieć może całe miasto.

Jarosław Aleksander Autor

Katolicka Bydgoszcz