Styl życia 11 lip 12:46 | Redaktor
Wyraź swój styl razem z etui na Samsunga Galaxy S22 Ultra!

fot. nadesłane

Nasz telefon codziennie jest narażony na upadki, a co za tym idzie na ewentualne uszkodzenia. Jeżeli mamy drogi telefon z wysokiej półki, powinniśmy szczególnie go chronić, ponieważ naprawa poszczególnych elementów mogłaby być naprawdę kosztowna. Jakie etui na telefon Samsung S22 Ultra wybrać?

Pokrowiec na Samsunga S22 Ultra z ciekawym wzorem

Obudowy już od jakiegoś czasu są coraz mniej kojarzone z najważniejszą funkcją, jaką jest ochrona telefonu. Teraz design jest równie ważny. Jednak dla właściwej ochrony smartfona warto wybrać case’a, który nie tylko ciekawie się prezentuje, ale i skutecznie chroni nasz telefon. Taki zakup warto potraktować jako dodatkową inwestycję. Wysokiej jakości etui do Samsunga ochroni smartfona i z pewnością będzie prezentowało się świetnie!

Na rynku mamy wiele ciekawych pokrowców w różnych kolorach i wzorach. Warto jednak zawsze zwracać uwagę na cenę i jakość wykonania takich produktów. Inwestowanie w najtańsze case’y może nie przynieść żadnych korzyści. Wizualnie nie będą wyglądały solidnie, ani nie ochronią Twojego smartfona przed uszkodzeniami. Etui wysokiej jakości na Samsunga S22 Ultra znajdziesz u renomowanych sprzedawców, np. tutaj: https://sklep.3mk.pl/samsung/galaxy-s22-ultra/etui.

Etui z satynową ramką na Samsunga Galaxy S22 Ultra - 3mk Satin Armor Case+

Rodzaje pokrowców na Samsunga

Wyróżniamy trzy podstawowe rodzaje pokrowców: bumper, back case oraz book case. Ten pierwszy to w rzeczywistości ramka na smartfona, która chroni przed uszkodzeniami jedynie krawędzie telefonu, natomiast tył konstrukcji pozostaje niezabezpieczony.

Back case jest najpopularniejszym rodzajem pokrowca, który od lat jest tym najczęściej wybieranym. Obudowa wysokiej jakości chroni zarówno tył, jak i krawędzie smartfona. Na rynku możemy znaleźć wiele case’ów: od tych minimalistycznych, aż po te, które stawiają na świetny design.

Obudowa typu book case niegdyś cieszyła się sporą popularnością. Jej zadaniem jest ochrona wszystkich części smartfona – zarówno tyłu, frontu, jak i boków urządzenia. Dodatkowe kieszonki umożliwiają przechowywanie kart i ważnych dokumentów, dzięki czemu wszystko mamy pod ręką. Ponadto taki pokrowiec ma czasami funkcję podstawki, dzięki której możemy oglądać filmy i seriale w komfortowy sposób.

Jakie etui na Samsunga Galaxy S22 Ultra wybrać?

Obudowa z satynową ramką na Samsunga Galaxy S22 Ultra Satin Armor Case+ od 3mk to bardzo solidne etui, które skutecznie chroni smartfona przed wszelkimi niebezpieczeństwami, na jakie jest narażony. Jest wyposażone w technologię Shock Pocket, która amortyzuje siłę uderzenia smartfona o twardą powierzchnię.

Funkcjonalne i estetyczne wgłębienia, które znajdują się w obudowie, działają jak poduszki, dzięki czemu cały impet uderzenia przyjmuje na siebie etui. Ponadto, dzięki podwyższonym rantom, pokrowiec zabezpiecza też optykę aparatu głównego.

Etui Matt Case doskonale chroni smartfona przed uderzeniem o twarde podłoże. Telefon zabezpieczony tym pokrowcem przetrwał 26 upadków z wysokości 125 cm, a to więcej niż wymaga norma Military Grade. Materiał, z którego została wykonana obudowa, jest innowacyjny i miły w dotyku oraz odporny na zarysowania i ślady odcisków palców. Takie etui jest również łatwe w czyszczeniu: można je nawet prać w pralce!

Etui na Samsunga Galaxy S22 Ultra - 3mk Matt Case Blueberry

Pokrowiec Armor Case to naprawdę wytrzymałe etui. Telefon zabezpieczony tym rodzajem case’a był zrzucany z wysokości 175 cm i nie uległ żadnemu uszkodzeniu. Ponadto obudowa ma wzmocnione narożniki, które jeszcze lepiej amortyzują energię uderzeń, chroniąc tym samym ramkę telefonu przed wygięciem.

artykuł reklamowy

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor