Wydarzenia 29 cze 2019 | Redaktor
Stary Rynek oficjalnie otwarty [FOTORELACJA]

fot. Anna Kopeć

Polonezem w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Ziemia Bydgoska” rozpoczął się w piątek (28 czerwca) plenerowy koncert, którym miasto oficjalnie otworzyło Stary Rynek po rewitalizacji. W sobotę kolejne atrakcje.

 

Remont Starego Rynku trwał rok. Przebudowa płyty głównego placu miasta kosztowała prawie 15 milionów złotych.

W sobotę, 29 czerwca kolejne atrakcje na Starym Rynku:

12.00  „Centrum Uśmiechu” - koncert dla dzieci 

Centrum Uśmiechu to niekwestionowane gwiazdy muzyki dla dzieci. Największe hity Zespołu, takie jak: Gruszka czy Olimpiada w Jarzynowie śpiewają dzieci w całym kraju.  U podstaw ich filozofii leży to, by o rzeczach ważnych, dotyczących szeroko rozumianego zdrowia oraz aktywności fizycznej, śpiewać w sposób zrozumiały dla najmłodszego pokolenia, przy czym, by ton piosenek nie miał charakteru moralizatorskiego. I to, od ponad 17. lat udaje się Zespołowi, o czym świadczą tysiące zagranych koncertów.

14.00  „Bajkowa Podróż Dookoła Świata”  - program rozrywkowy dla dzieci

BAJKOWE PARTY czyli niesamowita, bajkowa i rewelacyjna imprezka! Różnorodne gry, zabawy, konkursy dla dzieci w każdym wieku (taneczne, sportowe, ruchowe, pojedynki zręcznościowe i wiele innych). Spotkać będzie można postaci bajkowe takie jak: Król Julian, Myszka Miki, Tygrysek, Królik Bugs czy Lew Alex.

16.00  „Beczka Śmiechu” - komediowy spektakl Teatru na Walizkach 

Wybuchowa mieszanka komediowych wątków fabularnych. Tytułowa beczka to miejsce, z którego aktorzy wyciągają mnóstwo gagów, niecodziennych rekwizytów, tak że do końca nie wiadomo czym zaskoczą widza. Spektakl ma bardzo przewrotną fabułę: zarówno widzowie stają się aktorami jak i aktorzy - widzami. Beczka Śmiechu, to teatr uliczny, w którym możemy zobaczyć pokaz żonglerki, parodię akrobatyki oraz jazdę na monocyklu! Bezpośredni, zabawny, porywający. Spektakl uliczny, który otrzymał Główną Nagrodę na Festiwalu Teatrów Plenerowych w Białej Podlaskiej w 2006r.

17.00  Piotr Bałtroczyk – program satyryczny 

Program kabaretowy jednego z najlepszych w Polsce stand-upowców czyli kabareciarzy tworzących tzw. One Man Show.

Poniżej fotorelacja Anny Kopeć z piątkowego (28 czerwca) koncertu pt. „Pięknie żyć”. 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor