Wydarzenia 22 sty 2018 | Redaktor
Właściciel tartaku: Czy to początek końca Prezydenta Bruskiego?!

Rafał Bruski / for. Anna Kopeć

Krzysztof Pietrzak, właściciel Tartaku Bydgoszcz publikuje kolejne oświadczenie. I mówi wprost: Szanowni Państwo, jesteście okłamywani, oszukiwani przez Pana Rafała Bruskiego.

Krzysztof Pietrzak na stronie Tartak Bydgoszcz cytuje fragment piątkowego artykułu (19.01.18), który ukazał się w Expressie Bydgoskim. – Pan Pietrzak ( właściciel tartaku- przyp. red.) teraz bezumownie korzysta z miejskich gruntów, może czas zacząć go obciążać- mówi prezydent w rozmowie z ,,Expressem”. Nikt nie przerzuca ,,gorącego kartofla” bo ten kartofel od dwóch miesięcy leży na biurku wojewody. Jesteśmy po terminie, w którym mieliśmy ten odcinek przekazać wykonawcy. Ale ja nie mogę przeprowadzić eksmisji, więc kolejną rzeczą będzie skarga na wojewodę, bo takie są narzędzia administracyjne.”

 

Krzysztof Pietrzak komentuje wypowiedź prezydenta:

Szanowni Państwo, jesteście okłamywani, oszukiwani przez Pana Rafała Bruskiego. (…) Proszę Was – przeanalizujcie to co On mówi i zastanówcie się czy naprawdę chcecie ,żeby taka osoba była dalej Prezydentem Bydgoszczy. On robi co chce albowiem nie musi się z nikim i niczym się liczyć wszak, jak twierdzi, nie ma z kim przegrać wyborów. Jego decyzje w sprawie II etapu TU pomijam, że są kretyńskie, nieekonomiczne ale już są emocjonalne. On po prostu się na mnie odgrywa, że śmiałem stanąć Jemu na drodze. Pragnę zwrócić uwagę ,że dla Rafała Bruskieg nie jest żadnym problemem wywalenie na ulicę, pod most, do schroniska czy jakiegoś mieszkania w patologicznej zapewne dzielnicy, moich dzieci. On mówi o wyrzuceniu nas jakby to było takie normalne, jakbyśmy byli jakimś przedmiotem . Jednocześnie sugeruje ,że to moja wina , że ja blokuje, opóźniam Jego cudowne plany, jestem mega złośliwy i uparty a przecież tu chodzi o dobro mieszkańców. (...) On ma nas wszystkich – mieszkańców Bydgoszczy , równo w głębokim poważaniu.

 

Cały wpis mogą Państwo przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2239431739416506&id=821099421249752

 

Nasze poprzednie artykuły na ten temat:

http://tygodnikbydgoski.pl/bydgoszcz/tartak-bydgoszcz-pyta-po-co-nam-zdmikp-w-bydgoszczy

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/miasto-konta-tartak-bydgoszcz-wojna-na-fb-trasa-uniwersytecka-opozniona

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/wlasciciel-tartaku-nie-daje-za-wygrana-budowa-trasy-zagrozona

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/tartak-bydgoszcz-dostal-pieniadze-trasa-uniwersytecka

http://www.tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/wojewoda-odpiera-zarzuty-prezydenta-w-sprawie-tartaku

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/otwarcie-trasy-uniwersyteckiej-w-terminie-pod-wielkim-znakiem-zapytania

http://tygodnikbydgoski.pl/wydarzenia/ratusz-przerywa-cisze-w-sprawe-tartaku-bydgoszcz-beda-kary

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor