Wydarzenia 4 paź 2019 | Redaktor
Zaginął grzybiarz. Poszukiwania nie dały rezultatu [ZDJĘCIA]

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

72-letni bydgoszczanin zaginął w okolicach Nowej Wsi Wielkiej. W piątek (4 października) w akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów, strażaków oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz z psem Loco wyszkolonym do ratowania ludzi.

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

 

AKTUALIZACJA: Ciało mężczyzny odnaleziono w niedzielę (6 października). Więcej czytaj tutaj.

„Komisariat Policji Bydgoszcz Wyżyny poszukuje mężczyznę, zamieszkałego w Bydgoszczy, który w dniu 2 października 2019 r. około godz. 7.00 opuścił miejsce zamieszkania oświadczając, że jedzie na grzyby w okolice miejscowości Nowa Wieś Wielka i do chwili obecnej do niego nie powrócił” – czytamy w oficjalnym komunikacie. „W dniu 3 października rodzina poszukiwanego powiadomiła KP Bydgoszcz Wyżyny o jego zaginięciu. W wyniku podjętych czynności odnaleziony został pojazd, którym poruszał się poszukiwany oraz przeprowadzono z nim rozmowę telefoniczną, w której stwierdził, że jest zdrowy, ale nie wie gdzie dokładnie się znajduje. Aktualnie telefon poszukiwanego jest wyłączony”.

W piątek (4 października) w akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, strażaków oraz Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Gościeradz z psem Loco wyszkolonym do ratowania ludzi. „Niestety, w wyznaczonym terenie nie odnaleziono osoby zaginionej” – informują ratownicy.

Policja podaje rysopis zaginionego: „Wzrost 175 cm, szczupła sylwetka ciała, wygląd zewnętrzny wskazuje na wiek około 60 lat, włosy krótkie - szatyn, oczy koloru szarego, uzębienie pełne. W chwili zaginięcia poszukiwany ubrany był w ciemną kurtkę ortalionową z naszywkami na rękawach, w biało-czerwone trójkąty, spodnie jeansy, kalosze, na głowie miał kaszkiet.

Osoby znające miejsce pobytu wyżej wymienionego proszone są o kontakt z KP Bydgoszcz Wyżyny pod numerem telefonu 52-588-15-59 lub 112”.

fot. OSP Nowa Wieś Wielka

red


Czytaj też:

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor