Aktualności 4 lut 2021 | Redaktor
Czworonogi czekają na opiekunów.  Schronisko wznawia wizyty adopcyjne

fot. Anna Kopeć, archiwum

Schronisko dla zwierząt w Bydgoszczy wznawia wizyty adopcyjne i zaprasza na spacery z psami. Z powodu pandemii liczba osób jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Od 4 lutego bydgoskie schronisko zaprasza ponownie na spacery z psami. Liczba spacerów jednak będzie ograniczona i konieczne będą zapisy, nawet w tygodniu. Dzwonić można pod numer: 512 28 28 53. Pracownicy schroniska proszą o wyrozumiałość i bezwzględne stosowanie się do zasad reżimu sanitarnego.

- Prosimy zrozumieć obostrzenia, którym musimy się podporządkować. Chcemy jednak zapewnić naszym zwierzętom możliwość jak najszybszego znalezienia nowych, dobrych, kochających domów i dlatego z radością wznawiamy wizyty pro-adopcyjne – mówi Izabella Szolginia, dyrektorka Schroniska dla zwierząt w Bydgoszczy.
 
Z powodu pandemii obsada pracowników jest jednak uszczuplona. Dlatego też, chcąc jak najlepiej służyć radą i pomocą w wyborze zwierzęcia, schronisko musi ograniczyć liczbę wizyt. Wszystkie muszą być umawiane na konkretną datę i godzinę. W tej sprawie do schroniska można dzwonić codziennie między 10.00 a 16.00. W pozostałych godzinach pracownicy zajmują się codzienną opieką nad zwierzętami.

mat. UMB

(ak)
 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor