Aktualności 27 mar 2021 | Redaktor
Fundacja „Kaktus” pomaga bezpłatnie rozliczyć PIT-y!

fot. ilustracyjna, Pixabay

PIT-y można przynosić do biura fundacji przy ul. Kleeberga 2 w Bydgoszczy (budynek Fordońskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, wejście od strony myjni samochodowej). Organizatorzy akcji proszą o przekazanie 1 proc. na wsparcie osób z niepełnosprawnością.

Dokumenty przyjmowane są w poniedziałek i środę w godz.  9.00-13.00 i 15.00-18.00, oraz we wtorek i czwartek w godz. 9.00-13.00, tel. 795 84 84 26. Partnerem akcji jest Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Fundacja Kaktus została powołana18 maja 2020 r. ,w setną rocznicę urodzin swojego Patrona - św. Jana Pawłą II. - Powstała z pragnienia serca i przeświadczenia, że naszym zadaniem jest mówić o świętym Janie Pawle II i służyć drugiemu człowiekowi, bazując na nauczaniu Wielkiego Papieża Polaka - czytamy na stronie fundacji. Do tej pory zorganizowała m.in. konferencję online z okazji XX Dnia Papieskiego „Totus Tuus. Kim jestem i do kogo należę?”, podczas które głos zabrali ks. Dominik Chmielewski SDB, arcybiskup Henryk Muszyński, Monika i Marcin Gomułkowie, Jacek Pulikowski. Więcej na fundacjakaktus.pl.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor