W 101. rocznicę powrotu Bydgoszczy do Polski radni złożyli kwiaty pod pomnikiem Wolności
AKTUALNE
20 sty 2021
| materiał partnera
fot. Anna Kopeć
101. rocznicę powrotu Bydgoszczy do Macierzy uczcili również radni klubu Prawa i Sprawiedliwości. Uroczyście złożyli kwiaty pod pomnikiem na placu Wolności.
Inne z kategorii
Wojskowa działka w Pile idzie pod młotek. Cena wywoławcza: 1,5 mln zł
AKTUALNE
20 maj 14:42
Tydzień w Tygodniku Bydgoskim (18–24 maja). Bezpieczeństwo, kultura i rozmowa o historii
AKTUALNE
17 maj 18:07
- Dzisiaj, 20 stycznia 2021 r., obchodzimy 101. rocznicę powrotu Bydgoszczy do Wolnej Polski po 148 latach zaborów. Niepodległość nie jest dana raz na zawsze. Życzymy sobie i następnym pokoleniom, żeby kolejne lata minęły w pokoju i wolności - napisał na Facebooku radny Jerzy Mickuś.


W imieniu klubu pod pomnikiem Wolności kwiaty złożyła radna Bernadeta Michałek.


fot. Anna Kopeć