Aktualności 26 mar 2021 | Redaktor
Z Bydgoszczy do Warszawy samolotem. Rejsy wznowione w poniedziałek

fot. ilustracyjna, Anna Kopeć

Port Lotniczy Bydgoszcz przypomina, że od poniedziałku 29 marca wznowione zostaną rejsy na trasie Bydgoszcz-Warszawa. Będą odbywać się 3 razy w tygodniu.

Wyloty z Bydgoszczy zaplanowano w poniedziałki, czwartki i soboty na godzinę 5.35, przylot do Warszawy o 6.25. Rejsy ze stolicy odbywać się będą w niedziele, środy i piątki o godzinie 23.00, przylot do Bydgoszczy o 23.45.

Bilety dostępne są na stronie przewoźnika www.lot.com. Ceny zaczynają się od 70 zł za lot w jedną stronę. Połączenia z Bydgoszczy mają umożliwić przesiadki na rejsy w innych kierunkach, m.in.  Brukseli, Amsterdamu, Oslo i Sztokholmu.

Od maja w Porcie Lotniczym Bydgoszcz ma wrócić Ryaniar. Zapowiada obsługę pięciu kierunków: Londyn-Stansted, Londyn-Luton, Birmingham, Dublin oraz Kijów-Boryspol. Na lotnisku nie zobaczymy na razie samolotów Lufthansy. Bilety na obłsugiwane przez przewoźnika loty do Frankfurtu można rezerwować dopiero na październik. 

Znana jest również oferta rejsów na sezon letni. Z Bydgoszczy polecimy do Bułgarii (Burgas), Grecji (Zakynthos) i Turcji (Antalya

Wstęp na teren lotniska poprzedzony jest badaniem temperatury, w terminalu dostępne są dozowniki z płynem dezynfekcyjnym, obowiązkowe jest noszenie maseczek. 

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor