Aktualności 21 maj 10:41 | Redaktor
Zdrowie na pierwszym miejscu: Dzień Diagnosty Laboratoryjnego w CH Rondo

mat. prasowe CH Rondo

W najbliższą sobotę, 25 maja 2024 roku, CH Rondo wraz ze Studenckim Towarzystwem Diagnostów Laboratoryjnych CM UMK, zaprasza na Dzień Diagnosty Laboratoryjnego. To święto dedykowane profesji, która odgrywa kluczową rolę w opiece zdrowotnej i profilaktyce, ale przede wszystkim to okazja do zadbania o własne zdrowie poprzez wykonanie bezpłatnych badań profilaktycznych.

W sobotę, w godzinach od 11:00 do 16:00, każdy odwiedzający CH Rondo będzie miał szansę skorzystać z darmowego pomiaru ciśnienia tętniczego, sprawdzenia poziomu cukru we krwi oraz analizy składu ciała. Te kluczowe badania mogą pomóc w wczesnym wykryciu chorób cywilizacyjnych. Członkowie Studenckiego Towarzystwa Diagnostów Laboratoryjnych będą również udzielać porad na temat zdrowego trybu życia.

Sobotnia inicjatywa to kolejny dowód na to, że CH Rondo poważnie podchodzi do kwestii zdrowia swoich klientów. Wspierając takie inicjatywy, CH Rondo stawia na edukację zdrowotną i promowanie zdrowego stylu życia, co jest istotne nie tylko dla poszczególnych osób, ale także dla całej społeczności.

Wydarzenie odbędzie się na poziomie 1, w strefie zlokalizowanej przy sklepach Martes Sport i Gudi Home. Nie przegapcie okazji do skorzystania z bezpłatnych badań w CH Rondo! Dbajcie o swoje zdrowie, bo to najlepsza inwestycja, którą możecie zrobić!

 

mat. prasowe CH Rondo 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor