Powiat 19 gru 2017 | Redaktor
Gmina w obiektywie [WARSZTATY CZ.3]

Powstaje okolicznościowy folder ze zdjęć wykonanych przez uczestników warsztatów "Gmina w obiektywie"/fot. Anna Kopeć

Zakończyły się warsztaty "Gmina w obiektywie". We wtorek, 19 grudnia, uczestnicy odebrali certyfikaty ukończenia zajęć. Zadanie finansowane ze środków Powiatu Bydgoskiego.

Warsztaty przygotowała Fundacja Bezpieczny Świat we współpracy z Centrum Promocji i Reklamy ReMedia, wydawcą m.in. „Tygodnika Bydgoskiego”. Uczestnicy szkolenia zajmują się zawodowo lub amatorsko przygotowywaniem materiałów informacyjnych, promocyjnych itp.

Ostatnie spotkanie było okazją do wymiany spostrzeżeń i doświadczeń. A, że okres przedświateczny, słuchacze podzielili się opłatkiem i życzyli sobie dużo szczęścia.

Wcześniej odebrali certyfikaty ukończenia warsztatów „Gmina w obiektywie” z rąk Przewodniczącej Rady Fundacji Bezpieczny Świat Magdaleny Florek.

Podczas zajęć teoretycznych i praktycznych uczestnicy nabyli szereg umiętności. Zapoznali się z technikami i sprzęterm fotograficznyczy. Poznali zasady obróbki zdjęć, kadrowania, przygotowania do publikacji. Mieli okazję zobaczyć użycie i możliwości profesjonalnych programów komputerowych.

Uczestniczyli w plenerze warsztatowym i wykonywali samodzielnie zdjęcia.

Spośród tych prac, jury wyróżniło publikacją w "Tygodniku Bydgoskim" i w serwisie www.tygodnikbydgoski.pl, te które wykonali Agnieszka Iwańska, Andrzej Pasek, Anna Jaroć, Beata Popa, Bożena Sas, Maciej Łopatto i Róża Grzempa. Gratulujemy wyróżnionym.

Podczas zajęć w drukarni uczestniczyli w procesie powstawania okolicznościowego folderu wartatowego.

 

Warsztaty „Gmina w obiektywie” – zadanie jest finansowane ze środków Powiatu Bydgoskiego

red

 

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor