Wydarzenia 24 cze 2020 | Krzysztof Drozdowski
Krzysztof Bosak w Bydgoszczy zapowiedział, że obawia się o możliwość głosowania Polaków za granicami

fot. Krzysztof Drozdowski

23 czerwca do Bydgoszczy przyjechał kandydat Konfederacji na urząd Prezydenta RP Krzysztof Bosak

Spotkanie rozpoczął od konferencji, podczas której zaznaczył, że obawia się o możliwość głosowania w nadchodzących wyborach wśród Polaków mieszkających za granicą. Według Bosaka do sztabu Konfederacjidocierają liczne głosy z zagranicy, że wykonanie tego patriotycznego obowiązku będzie utrudnione lub wręcz niemożliwe. A to właśnie za granicą kandydat Konfederacji ma mieć znaczące poparcie. 

Po krótkiej konferencji Krzysztof Bosak rozpoczął swój wiec wyborczy. Bydgoszczanie dosć licznie przyszli posłuchać i zobaczyć kandydata. Dominowali ludzie młodzi, choć nie brakowało również starszych osób.

Bosak zwrócił uwage na problem ojcostwa, zwłaszcza w przypadku trudnych rozwodów pomiędzy rodzicami.

- Musimy skupić się na ochronie rodziny przed wszystkimi wynalazkami ideowymi Lewicy. W Konstytucji mamy wypisany szereg praw, a nie ma tych dotyczących ojcostwa. Niektórzy się uśmiechają na to, ale na spotkaniach podchodzi do nas wielu mężczyzn, którzy domagają się spotkań ze swoimi dziećmi i praw po rozpadzie rodziny - powiedział Bosak.

Skrytykował również swoich głównych kontrkandydatów Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego, o tym drugim mówiąc, że jest skrojony jedynie dla warszawiaków.

Krzysztof Drozdowski

Krzysztof Drozdowski Autor

Publicysta, autor wielu książek historycznych.