Religia 10 wrz 2020 | Redaktor
Katolicki Networking zaprasza na spotkanie w Bydgoszczy

mat. organizatorów

Szukasz kontrahenta? Chcesz sprzedać produkt? Dasz pracę? Szukasz pracy? Szukasz wolontariuszy? Szukasz osób do współpracy? To spotkanie jest dla Ciebie! - zachęcają organizatorzy sobotniego (12 września) wydarzenia przy kościele pw. NSPJ w Bydgoszczy.

Tego dnia w domu parafialnym na placu Piastowskim 5 spotkają się przedsiębiorcy, właściciele małych firm zrzeszeni w facebookowej grupie Katolicki Networking. Obecnie skupia ona prawie pięć tys. osób z całej Polski i zagranicy. Internauci spotykają się także na żywo, wymieniając się doświadczeniami i kontaktami.

Spotkania KN odbyły się już w Toruniu, Gdańsku, Warszawie. - Czas zatem i na Bydgoszcz! - mówią organizatorzy.

Wydarzenie potrwa ok. czterech godzin, rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00. Szczegółowy program poniżej.

START o godz. 10.00
Punkty programu:
I. Msza Św. – kaplica w Domu Parafialnym, II piętro, ul. plac Piastowski 5.
II. Odprowadzamy dzieci na animację i zabawę.
III. Zaczynamy Networking - pokażemy swoje produkty, wymienimy wizytówki, opowiemy o swojej pracy lub brakach.
IV. Konferencja o modelach biznesowych - prelegentem będzie Piotr Pokora - twórca i zarządzający serwisem do rekrutacji międzynarodowych - EastHunters.com. Od 15 lat związany z branżą HR, w tym ponad 7 lat doświadczeń w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Socjolog z zamiłowaniem do zarządzania strategicznego.
V. Rozmowy przy kawie -  zachęcamy do zawiązywania współpracy, rozmów, wymiany doświadczeń.
VI. Mastermind - burza mózgów na temat problemów zawodowych w małych grupkach, gdzie pomagamy sobie kontaktami i wiedzą.

Spotkanie jest bezpłatne. Organizatorzy zachęcają do zabrania przekąsek na wspólny stół (zapewnione są kawa, herbata, zimne napoje). Do puszki będzie można złożyć ofiarę dla gospodarza miejsca, prelegentów, animatorów dla dzieci.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor