Religia 6 lis 10:39 | Redaktor
„Lśnić Jego blaskiem” Diecezjalny Dzień Młodych już 18 listopada!

mat. oraganizatora

Diecezjalny Dzień Młodych, odbędzie się w sobotę, 18 listopada w Hali Chemika oraz Parafii Polskich Braci Męczenników w Bydgoszczy. Wydarzenie startuje o godzinie 15.00, wstęp jest darmowy i nie wymaga wcześniejszych zapisów.

Jest to wydarzenie zrzeszające młodzież całej diecezji, podczas którego będzie ona wspólnie uwielbiać Boga. Hasło przewodnie to "Lśnić Jego blaskiem", do którego organizatorów zainspirowały słowa Papieża Franciszka wypowiedziane podczas Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie. Papież zaznaczył wtedy, że młodzież Kościoła jest tak ważna i potrzebna, jak woda dla spragnionej ziemi. Na uczestników czekają goście specjalni: Jakub Kapral - Ewangelizator, "Zespół MUW" oraz zespół "Muode Koty".

W planie przewidujemy: konferencję, wielbienie prowadzone przez "Zespół MUW", świadectwo uczestników Światowych Dni Młodzieży w Lizbonie, ogłoszenie wyników wyborów do Zarządu IV kadencji Młodzieżowej Rady Programowej Diecezji Bydgoskiej, Eucharystię oraz koncert "Muodych Kotów"– zapowiadają orgaznizatorzy.

Organizatorem Diecezjalnego Dnia Młodych jest Młodzieżowa Rada Programowa Diecezji Bydgoskiej.

Więcej informacji na Facebooku i Instagramie.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor