Wydarzenia 23 sie 2019 | Redaktor

Marcin Kowalski - były dziennikarz „Gazety Wyborczej”, felietonista portalu metropoliabydgoska.pl, a także pijarowiec bydgoskiego ratusza i bydgoskich spółek komunalnych, jest jedną z osób, u których CBA przeprowadziło przeszukania w związku z aferą fakturową w inowrocławskim ratuszu – podaje Polskie Radio PiK

- Nie mogę tego ani potwierdzić, ani zaprzeczyć, ani w najmniejszym stopniu skomentować - powiedział reporterowi PR PiK, Marcin Kowalski. - Jestem osobą prywatną, prowadzę działalność gospodarczą i nie jestem zainteresowany rozmową na takie tematy.

Polskie Radio PiK przypomina, że Kowalski pracował w bydgoskim oddziale „Gazety Wyborczej” do lipca 2017 roku. Następnie założył firmę Markomedia i świadczył usługi w zakresie „pisania, redagowania i rozwiązania sytuacji kryzysowych związanych z mediami”, jak można przeczytać na jego stronie internetowej. W ramach tej działalności pracował w latach 2017 i 2018, między innymi dla bydgoskiego ratusza oraz dla spółek komunalnych KPEC oraz Pro Natura.

Więcej tutaj.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor