Wydarzenia 25 lis 2017 | Redaktor
Fabryka Obrabiarek do Drewna wyróżniona

fot. facebook.com

Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play trafił wczoraj (24 listopada) do rąk prezesa zarządu Fabryki Obrabiarek do Drewna, Andrzeja Walkowiaka. - To wyróżnienie sprawia, że jesteśmy wiarygodni w oczach klientów, jest to także doskonałe narzędzie promocyjne - mówi Andrzej Walkowiak.

Certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play przyznawany jest od 20 lat. Firmy zainteresowane uzyskaniem wyróżnienia przechodzą przez szczegółową weryfikację, podczas której sprawdzane są pod katem rzetelnosci prowadzenia biznesu, ale też stosunku pracodawcy do pracowników. Jubileuszowa gala, podczas której wręczono certyfikaty spełniającym warunki firmom zgromadziła wczoraj w Warszawie ok. 800 przedsiębiorców z całego kraju.

- Bardzo się cieszymy, że znaleźliśmy się w gronie elitarnych firm łączących biznes z etyką, bo wiemy, że w wielu dziedzinach nie zawsze się to udaje. Jest to dla nas wielka radość - mówi Andrzej Walkowiak.

Fabryka Obrabiarek do Drewna to najstarsze czynne bydgoskie przedsiębiorstwo, które produkuje maszyny i urządzenia do obróbki i przerobu drewna, a także linie technologiczne dla przemysłu drzewnego. Założona w 1865 roku przez Carla Blumwe firma jest także najstarszym w Polsce przedsiębiorstwem w swojej branży.

fot. facebook.com

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor