Wydarzenia 23 sty 17:09 | Redaktor
Cykl bezpłatnych warsztatów dla seniorów

fot. informacja prasowa CH Auchan

Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz zaprasza na nowy cykl bezpłatnych warsztatów plastycznych dla seniorów. Start w najbliższą sobotę 28 stycznia o godzinie 12.00. Tego dnia odbędą się warsztaty zdobienia wazonów techniką decoupage. Wstęp wolny.

Udział w warsztatach kreatywnych to dla seniorów okazja spotkania osób o podobnych zainteresowań i wykonania niepowtarzalnych przedmiotów. Dlatego Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz rozpoczyna kolejną edycję bezpłatnych warsztaty kreatywne dla seniorów. Pierwsze zajęcia z tegorocznego cyklu odbędą się już w sobotę 28 stycznia.

Podczas styczniowego spotkania uczestnicy poznają technikę ozdabiania decoupage, która sprawia, że przedmioty zyskują charakterystyczny, postarzony wygląd. Wykorzystując specjalne preparaty, papierowe wzory i naturalne dodatki, z butelek i innych szklanych naczyń, seniorzy wykonają dekoracyjne wazony.


Wykonane ozdoby będzie można zabrać do domu.
Kolejne zajęcia z jesiennego cyklu „Kreatywny senior” odbędą się:
25 lutego – kubistyczne portrety
18 marca – wiosenne dekoracyjne wianki
Warsztaty kreatywne dla seniorów odbędą się 28 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. W zajęciach można będzie wziąć udział od godziny 12.00 do godziny 17.00. Wstęp wolny.

 

źródło: informacja prasowa CH Auchan

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor