Wydarzenia 29 kwi 2018 | Redaktor
Tomasz Latos: Prezydent powinien łączyć, nie dzielić

- Chcę podkreślić, że będę służył ludziom, będę z ludźmi i dla ludzi - powiedział Tomasz Latos, kandydat PiS na prezydenta Bydgoszczy

- Niezwykle się cieszę, że mogę ubiegać się o fotel prezydenta Bydgoszczy. Jest to dla mnie wielkie wyróżnienie, wielka nobilitacja – powiedział dzisiaj (29 kwietnia) poseł PiS Tomasz Latos.

Dzisiejsza konferencja prasowa przy ul. Stary Port 1 z udziałem Tomasza Latosa oraz polityków i samorządowców PiS była swego rodzaju wstępem do kampanii wyborczej w jesiennych wyborach samorządowych.  

 - Chcę podkreślić, że będę służył ludziom, będę z ludźmi i dla ludzi. Bo to jest tak naprawdę rola prezydenta. Prezydent nie powinien dzielić, powinien łączyć. I do takiej wspólnej pracy namawiam wszystkich, także tych, którzy mają inne zdanie niż ja, również całą opozycję. Łączyć nas powinien rozwój Bydgoszczy – powiedział Tomasz Latos.

Spotkanie odbyło się w miejscu dla niego szczególnym. Właśnie w kamienicy przy ul. Stary Port 1 mieszkał od urodzenia, tu się wychowywał, niedaleko chodził do szkoły… - Tutaj wszystko się zaczęło i właśnie w tym miejscu chciałbym podsumować kampanię, która mam nadzieję zakończy się pozytywnym efektem – dodał kandydat PiS na prezydenta miasta.

- Na razie spotykamy się z mieszkańcami Bydgoszczy, na różnych osiedlach, nie tylko ja, ale także inni parlamentarzyści  i radni. Słuchamy mieszkańców, co oni uważają za najważniejsze. Pozwoli to nam budować program na te wybory. Bo to mieszkańcy powinni mieć decydujący głos w sprawach, które potem radni i ja, jako prezydent, będziemy realizować – mówił Latos.

- Po raz pierwszy bydgoszczanie mają realną alternatywę i z całą pewnością poseł Tomasz Latos będzie głównym konkurentem do tego, aby odbić z rąk Platformy bydgoski ratusz – stwierdził poseł Piotr Król.

- Nie tylko jest parlamentarzystą, ale także przez wiele lat był samorządowcem i doskonale zna problemy Bydgoszczy i bydgoszczan. Gwarantuje przede wszystkim to, że będzie działał ponad podziałami – rekomendowała Tomasza Latosa  poseł Ewa Kozanecka.

- Mogę zapewnić, że do wyborów samorządowych, prezydenckich idziemy razem, zjednoczeni. Naszym celem jest stworzenie jak najlepszej, jak najciekawszej oferty dla mieszkańców Bydgoszczy. Ich w tych wyborach nie interesują sprawy światopoglądowe, jestem o tym przekonany. Mieszkańców interesuje to, aby w Bydgoszczy żyło się lepiej, aby miasto wykorzystało swój potencjał. My nie chcemy prowadzić kampanii nienawiści – mówił poseł Łukasz Schreiber.

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor