Region 6 lip 12:03 | Redaktor
Nowa aplikacja do zwiedzania #LubięTuByć. Przewodnik po Konstelacjach

fot. Mikołaj Kuras dla UMWKP

Przewodnik po Konstelacjach - to nowoczesna aplikacja, która pozwala odkryć bogactwo turystyczne naszego województwa w duchu idei „Konstelacji dobrych miejsc”. Zawiera propozycje i opisy atrakcji, szlaków kulturowych, a także trasy rowerowe, interaktywną mapę, aktualne wydarzenia oraz wiele innych funkcji, które z pewnością wzbogacą doświadczenia turystyczne użytkowników.

Nasze województwo ma wiele do zaoferowania, od malowniczych krajobrazów po bogatą historię i kulturę. Chcemy, aby każdy turysta mógł w pełni cieszyć się tym, co najlepsze w Kujawsko-Pomorskiem – podkreśla marszałek Piotr Całbecki. – Aplikacja „Przewodnik po Konstelacjach” została stworzona z myślą o ułatwieniu planowania podróży i odkrywaniu nowych miejsc. 

Aplikacja „Przewodnik po Konstelacjach” oferuje:

  • interaktywną mapę z zaznaczonymi najważniejszymi i najciekawszymi atrakcjami lub miejscami turystycznymi
  • opisy atrakcji turystycznych wraz z historią i ciekawostkami
  • trasy rowerowe, dostosowane do różnych zainteresowań i stopni zaawansowania, którymi można podróżować z poziomu aplikacji, bądź też pobrać do specjalistycznych aplikacji
  • gry terenowe jako interaktywną formę zwiedzania miejsc
  • informacje o aktualnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych
  • funkcję nawigacji, która ułatwia dotarcie do wybranego celu
  • możliwość planowania wycieczek.

Kujawsko-Pomorskie Konstelacje dobrych miejsc to inicjatywa mająca na celu promocję najciekawszych i najważniejszych atrakcji turystycznych naszego regionu – mówi Beata Sawińska, prezes Kujawsko-Pomorskiej Organizacji Turystycznej. – Skupiamy się na wyróżnieniu wyjątkowych miejsc, które razem tworzą spójną i atrakcyjną ofertę turystyczną. Nasza aplikacja „Przewodnik po Konstelacjach” doskonale realizuje tę ideę, kierując użytkowników do najważniejszych atrakcji, proponując malownicze trasy rowerowe oraz zachęcając do zwiedzania poprzez gry terenowe. Dzięki niej, zarówno turyści, jak i mieszkańcy mogą odkrywać piękno Kujawsko-Pomorskiego w nowoczesny i angażujący sposób.

 Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w sklepach Google Play i App Store.

 Źródło: UMWKP, Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna

Baner NIW

Redaktor

Redaktor Autor

Redaktor