Zmiany w organizacji ruchu w związku Euro U21

Redaktor | 16 cze 2017 17, 20 i 23 czerwca stadion Zawiszy stanie się areną zmagań piłkarzy rozgrywanych w Polsce Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO U21. W związku z tym w dni meczowe ulegnie zmianie obowiązująca organizacja ruchu na ulicach Gdańskiej, Modrzewiowej, Rekreacyjnej i Zamczysko.

Ks. Bogdan Jaskólski (1937–2016) [Wspomnienie]

Redaktor | 15 cze 2017 Nie docenialiśmy ojcowskiego wymiaru tego kapłaństwa. To ono właśnie pielęgnowało nasz osobisty, niczym niezasłużony dar wiary, aby wzrastał, aby szlachetniał – wspomina księdza Bogdana Jaskólskiego Edward Małachowski.

Dzakanowski: Trzeba ujawnić koszty systemu gospodarowania odpadami

Magdalena Liczkowska | 14 cze 2017 Radny Bogdan Dzakanowski wystosował oświadczenie, w którym domaga się od prezydenta Rafała Bruskiego dokładnego rozliczenia kosztów funkcjonowania dotychczasowego systemu gospodarowania odpadami. Inicjatywę Dzakanowskiego poparło 12 spośród 29 Rad Osiedli.

Długi weekend w Bydgoszczy [PRZEWODNIK]

Redaktor | 14 cze 2017 Koncerty, wydarzenia sportowe i imprezy plenerowe to tylko niektóre z atrakcji czekających na nas w długi weekend. Sprawdź, co będzie działo się w mieście w najbliższych dniach!

Wywóz śmieci po staremu. Podwyżek nie będzie

Wojciech Bielawa | 13 cze 2017 Prezydent Rafał Bruski wycofał się z pomysłu naliczania opłaty za śmieci w zależności od metrów kwadratowych mieszkania. Nie będzie także żadnej podwyżki. Ratusz chce natomiast ścigać tych mieszkańców, którzy za śmieci nie płacą w ogóle.

Bydgoskie uczelnie na dnie rankingu Perspektyw

Wojciech Bielawa | 12 cze 2017 Według rankingu „Perspektyw” UKW to najgorszy uniwersytet w Polsce. Nieco lepiej w zestawieniu wypadł UTP. Spośród 21 uczelni technicznych bydgoski uniwersytet zajął 17 miejsce.