Czas Bydgoszczy zarejestrował listę do Rady Miasta

Redaktor | 15 wrz 2018 Komitet Wyborczy Wyborców CZAS BYDGOSZCZY CB2018.PL poinformował dziś (15 września), że dokonał zgłoszenia list kandydatów do Rady Miasta Bydgoszczy. Na listach umieszczono maksymalną dopuszczalną liczbę 43 kandydatów.

Biegali by pomóc [ZDJĘCIA]

Redaktor | 15 wrz 2018 4. PKO Bieg Charytatywny zgromadził na bydgoskim stadionie Zawiszy kilkuset biegaczy. 70 sztafet walczyło o jak najlepszy wynik o wsparcie finansowe dla Domu Pomocy Społecznej w Grabiu.

Idą do Rady Miasta. Prezentacja kandydatów Prawa i Sprawiedliwości

Jarosław Kopeć | 15 wrz 2018 Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości spotkali się dziś z dziennikarzami na Wyspie Młyńskiej. - To nasza silna drużyna. Zwyciężymy - zachwalał poseł Tomasz Latos, kandydat na prezydenta Bydgoszczy, wspierany przez posła Piotra Króla, europosła Kosmę Złotowskiego i szefa miejskich struktur partii Tomasza Regę.

Dyrektorzy szpitali uniwersyteckich o zaangażowaniu posła Latosa w rozwój Bydgoszczy

Redaktor | 15 wrz 2018 „W związku z pojawiającą się w przestrzeni publicznej dyskusją, dotyczącą aktywności Posła Tomasza Latosa na rzecz rozwoju Bydgoszczy, przedstawiamy informacje na temat podejmowanych przez Pana Posła działań, mających na celu rozwój bydgoskich szpitali uniwersyteckich” – zaczynają swój list do mediów dyrektorzy bydgoskich szpitali Jurasza i Biziela.

Zawisza – Flisak [ZAPOWIEDŹ]

Redaktor | 15 wrz 2018 W szóstej kolejce klasy okręgowej Zawisza Bydgoszcz podejmie Flisaka Złotoria. Mecz rozegrany zostanie na stadionie przy ul. Sielskiej w Fordonie.

Oddaj krew i zrób zdjęcie! Wyjątkowa akcja RCKiK

Redaktor | 14 wrz 2018 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy rusza w teren, szukając ludzi gotowych do pomocy. Krew będzie można oddać w ambulansach w pięciu miastach regionu, a na dawców czekać będą... fotobudki.

Nowe murale w Bydgoszczy. Na początek anioły

Redaktor | 14 wrz 2018 Kończą się prace nad muralem na ul. 20 stycznia, tuż przy gmachu Akademii Muzycznej. Autorem malowidła z aniołami i zapisem nutowym jest Julian Nowicki. Jego kolejny mural niebawem ozdobi ul. Cieszkowskiego.

Jan Szopiński zdecydował się wystartować w wyborach do sejmiku

jg | 13 wrz 2018 – Mogę obiecać przyszłemu Prezydentowi, że będę jeszcze bardziej aktywny niż w mijającej kadencji – zapowiada Jan Szopiński. Wiceprzewodniczący Rady Miasta zdecydował się przyjąć propozycję kandydowania do Sejmiku Województwa, po tym jak nie uwzględniono go na listach do Rady Miasta.