Description of Image

Wspólna deklaracja kandydatów PiS. Chcą marszałka z Bydgoszczy

mk | 16 paź 2018 Kandydaci PiS do sejmiku z Bydgoszczy, a także m.in. z Inowrocławia, Nakła i Sępólna Krajeńskiego, pisemnie zobowiązali się dziś (16 października), że po zwycięskich wyborach będą zabiegać o marszałka z Bydgoszczy. – Faworyzowaniu Torunia mówimy dość! – deklarowali.

Bydgoski Open’er i strefa relaksu nad Brdą. Propozycje Latosa dla młodych

jg | 16 paź 2018 Tomasz Latos proponuje ożywienie Parku Centralnego i nabrzeża Brdy. Chce stworzenia strefy relaksu z leżakami i gastronomią oraz wprowadzenia strefy, gdzie będzie można spożywać alkohol i rozpalić grilla. - Myślę też o festiwalu w rodzaju bydgoskiego Open'era - mówił kandydat na prezydenta Bydgoszczy..

Bydgoskie lotnisko wciąż z wiatrem. Kolejny dobry miesiąc

Redaktor | 16 paź 2018 W trzecim kwartale (lipiec-wrzesień) z Portu Lotniczego Bydgoszcz skorzystało ponad 130 tys. osób. W porównaniu do zeszłego roku to wzrost o prawie 30 proc. W samym wrześniu odprawiono prawie 37 tys. pasażerów i wykonano ponad 800 operacji lotniczych, co daje najlepszy wrzesień w historii lotniska.

Bruski zwęszył trotyl. Miejska spółka oskarża Nitro-Chem

Jarosław Kopeć | 15 paź 2018 Miejska spółka Chemwik znalazła ślady trotylu na terenach pozachemowskich. – Stężenie tych zanieczyszczeń im bliżej Nitro-Chemu, tym jest większe – oświadczył prezydent Rafał Bruski na konferencji prasowej w poniedziałek (15 października). Firma Nitro-Chem jest oburzona i zarzuca manipulację.

Myślęcinek, jakiego nie znacie. Wycieczki śladami tajemnic parku

Redaktor | 15 paź 2018 Leśny Park Kultury i Wypoczynku organizuje trzy wycieczki rzadko uczęszczanymi trasami, o których wielu ludzi nie wie. Pierwszy spacer ujawni nieznane zakamarki Ogrodu Botanicznego. Na drugim uczestnicy będą podglądać nocne życia zwierząt. Ostatnia propozycja to objazd szlakiem tajemnic parku.

Złotowski, Sapalski, Dombrowicz: Popieramy Latosa na prezydenta

jg | 15 paź 2018 Byli prezydenci Bydgoszczy - Kosma Złotowski, Henryk Sapalski i Konstanty Dombrowicz - na dzisiejszej (15 październik) konferencji wyrazili swoje poparcie dla kandydatury Tomasza Latosa na prezydenta. Sam kandydat zapowiedział walkę o Wielką Bydgoszcz.

Bydgoska Karoliada, rapujący ksiądz i papieskie kremówki [ZDJĘCIA]

Redaktor | 15 paź 2018 Za nami 18. Dzień Papieski, święto w trakcie którego przypominane jest nauczanie Jana Pawła II. W hali Łuczniczka tradycyjnie odbyła się Bydgoska Karoliada, a wieczór uświetnił występ ks. Kuby Bartczaka. Goście mogli także spróbować papieskich kremówek.

Laury królowej przyznane

Redaktor | 15 paź 2018 Laury Królowej Sportu to lekkoatletyczne wyróżnienia na podsumowanie sezonu. Tegoroczna gala odbyła się tradycyjnie już w bydgoskim hotelu City.

Latos ma Komitet Honorowy

Redaktor | 14 paź 2018 Ludzie nauki, artyści i byli prezydenci Bydgoszczy są w Komitecie Honorowym, który wspiera Tomasza Latosa w walce o fotel prezydenta Bydgoszczy.