Nowy numer Tygodnika Bydgoskiego już w kioskach

Redaktor | 24 sie 2017 W czwartek (24 sierpnia) do sprzedaży trafiło kolejne wydanie „Tygodnika Bydgoskiego” . Tematem wiodącym numeru są skutki nawałnicy, która 11 sierpnia przeszła m.in. nad województwem kujawsko-pomorskim. Oprócz tego interesujące informacje, reportaże, porady i komentarze. Zapraszamy do lektury.

Chemik i Polonia zagrają dla ofiar nawałnicy

Redaktor | 23 sie 2017 W sobotę (26.08) w samo południe na stadionie przy ul. Glinki Chemik zagra z Polonią. W trakcie derbów Bydgoszczy będą zbierane pieniądze i dary, które trafią do ofiar nawałnicy, która przeszła w regionie.

Podnoszą ceny, zgłoś to do inspekcji handlowej

Redaktor | 22 sie 2017 Kujawsko-Pomorski Wojewódzki Inspektorat Inspekcji Handlowej w Bydgoszczy przypomina o działającej infolinii konsumenckiej. Można tam zgłaszać podejrzenia wzrostu cen w handlu i usługach po niedawnej nawałnicy.

„Totalne szambo” na ulicy Glinki. Przedsiębiorcy wściekli

Wojciech Bielawa | 22 sie 2017 - Dwie firmy już zostały zamknięte, a reszta ledwo przędzie – mówią przedsiębiorcy z ulicy Glinki, na której trwa generalny remont. - To prezydent doprowadza ich do bankructwa – twierdzi poseł Paweł Skutecki z Kukiz’15.

Tragiczny wypadek na ulicy Focha. Nie żyje kierowca opla

Redaktor | 22 sie 2017 W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do tragicznego wypadku na ulicy Focha, na wysokości Opery Nova. Kierowca opla, który wjechał w słup trakcyjny zmarł na miejscu. Dwaj mężczyźni którzy podróżowali autem zostali ranni.

Trwa liczenie strat po nawałnicy

Andrzej Pawełczak | 21 sie 2017 - Wojsko pomagać będzie w usuwaniu skutków nawałnicy tak długo aż zadania zostaną wykonane – zapewnił podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim ppłk Marek Magowski, szef Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Bydgoszczy.